Alytaus pataisos namų pareigūnai sulaukė skiepų

  • 0 Comments
  • 1622 Views

Kovo 25 d. nuo 9 val. Alytaus pataisos namų pasitarimų salėje AstraZeneca vakcina buvo paskiepyta 90 Alytaus pataisos namų darbuotojų. Skiepus pareigūnams pasiūlė Alytaus rajono savivaldybė.

Pasak Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos atstovės šioje įstaigoje Jurgitos Mansevičienės, prieš savaitę įstaiga gavo Kalėjimų departamento Sveikatos priežiūros skyriaus vedėjos informaciją ir raginimą susisiekti su Alytaus miesto savivaldybe dėl skiepų pataisos namų pareigūnams ir darbuotojams. 

Įstaigos vadovybė nedelsdama susisiekė su savivaldybės atsakingais asmenimis, tačiau paaiškėjo, jog jokių nurodymų skiepyti pareigūnus ji nebuvo gavusi.

Nusivylimą netrukus pakeitė džiugus laukimas, nes vakcinų nuo koronavirusinės infekcijos Alytaus pataisos namų pareigūnams ir darbuotojams pasiūlė Alytaus rajono savivaldybė, kuri turėjo papildomų vakcinų dozių. 

Alytaus pataisos namų vadovas į žinią reagavo žaibiškai, jau kovo 23 dieną atliko apklausą, norėdamas išsiaiškinti, kiek pareigūnų norėtų ir galėtų skiepytis. Norinčiųjų skiepytis buvo 135, tačiau paskiepyta gerokai mažiau – 90, nes koją pakišo tai, kad dalis norinčiųjų skiepytis yra sirgę koronavirusine infekcija, o po ligos nėra praėję 6 mėnesiai.

Pirmąjį AstraZeneca skiepą kartu su darbuotojais gavo ir Alytaus pataisos namų vadovas.

„Dėkojame Alytaus rajono savivaldybei už vakciną ir medikams, kurie skiepyti pareigūnų atvyko į įstaigą ir pasistengė, kad šis procesas būtų sklandus. Kaip profesinės sąjungos atstovė džiaugiuosi puikiais mūsų įstaigos vadovo ir  Veiklos organizavimo skyriaus patarėjos vadybiniais sugebėjimais operatyviai reaguoti ir nepraleisti netikėtai atsiradusios progos paskiepyti pareigūnus“, – sakė LRITĮPS atstovė Alytaus pataisos namuose Jurgita Mansevičienė.

administrator