Ar apklausa padės pagerinti darbuotojų sąlygas „Regitroje“?

  • 0 Comments
  • 1195 Views

Neseniai vykusiame VĮ „Regitra“ surengtame posėdyje, kuriame buvo aptariami rudenį Vidaus reikalų ministerijos atliktos darbuotojų apklausos rezultatai, įmonės vadovybė išdėstė savo poziciją ir situacijos vertinimą bei žingsnius, ką darys, kad darbuotojai įmonėje jaustųsi geriau. Apie tai netrukus laišku darbuotojus informavo pats įmonės vadovas.

Su VRM atliktos apklausos rezultatais įmonės vadovai bei darbuotojai buvo supažindinti dar praėjusių metų gruodį.

Profesinė sąjunga pasigedo išsamesnės analizės, gilesnio įvertinimo, o svarbiausia tikslų išsikėlimo bei plano, o kaip gi bus siekiame keisti situaciją į palankesnę darbuotojams.

Pasak „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko, statistiką visada reikia vertinti kaip neblogą atspirties tašką siekiant išsiaiškinti rūpimus klausimus, identifikuoti problemas, tačiau tikrojo jų masto statistika neparodo, todėl verta atsispiriant nuo gautų duomenų, atlikti savo išsamesnę stebėseną ir analizę, ypač jeigu iš tiesų siekiama teigiamų pokyčių įmonėje.  

„Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys sakė, jog labai svarbu komunikuoti su darbuotojais dar iki problemos atsiradimo, taip išvengiant nepamatuotų kalbų ar spėlionių apie darbo sąlygų ar kitus pokyčius.

Pasak E.Plokščio, profesinė sąjunga stebės, kaip vadovybei sekasi įgyvendinti išsikeltus tikslus bei aktyviai komunikuos, siekdama, jog įmonėje darbuotojai jaustųsi gerai, o jų poreikiai ir problemos būtų sprendžiamos.

administrator