Darbuotojai už gerus rezultatus norėtų gauti paskatinimą

  • 0 Comments
  • 1161 Views

Šiandien, liepos 1 d. profesinė sąjunga raštu  kreipėsi  į Valstybės įmonės „Regitra“ generalinį direktorių Vaidą Dominauską dėl darbuotojų įvertinimo už praėjusiais metais pasiektus rezultatus. Primename, kad Valstybės įmonės „Regitra“ valdybos posėdyje  š.m. kovo mėn. 1 d. buvo  patvirtinta darbo apmokėjimo sistemos ir vienkartinių išmokų skyrimo  tvarkos aprašo nauja redakcija (pakeičiant priedus). Joje numatyta, jog papildomas darbo užmokestis (toliau – PDUv) priklausomai nuo padalinio ir įmonės strateginių  veiklos rezultatų gali būti skiriamas visiems darbuotojams, išskyrus generalinį direktorių ir jo pavaduotoją. Taip pat nustatyta, jog PDUv gali būti skiriamas pasiekus Įmonės strategijoje numatytą finansinį tikslą – grynąjį pelningumą.

Anot „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Evaldo Plokščio, įmonės rezultatai praėjusiais ir šiais metais gerėjo.

„Įmonė sėkmingai įgyvendino transporto priemonių registracijos pokyčius, suvaldė dėl to kilusias krizes ir sprendė problemas bei sugebėjo klientams užtikrinti kokybiškas paslaugas.  Ir tai ne tik įmonės vadovų, bet didele dalimi darbuotojų, tiesiogiai bendraujančių su klientais, nuopelnas. Gerais finansiniais įmonės rezultatais džiaugiamės ir tikimės, jog darbuotojai už įdėtas pastangas sulauks paskatinimo, juolab, kad įmonės pelningumas augo“, – sakė profsąjungos pirmininkas E.Plokštys.

Profesinė sąjunga pasidžiaugė, kad jau kurį laiką tarp įmonės vadovybės ir darbuotojų atstovų  vyksta dialogas, ieškoma sprendimų ir susitarimų, todėl tikimasi, jog ir šis prašymas bus išgirstas.

administrator