Dėl galimybės kompensuoti nepanaudotas pasieniečių atostogas VSAT kreipsis į Vidaus reikalų ministeriją

  • 0 Comments
  • 1325 Views

Šiandien po pietų vykusiame Valstybės sienos apsaugos tarnybos Valdymo komiteto posėdyje buvo  svarstomi itin pareigūnams aktualūs klausimai, susiję su nepanaudotomis kasmetinėmis atostogomis, tačiau jokių sprendimų nepriimta.

Valdymo komiteto nariai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai atidžiai išklausė Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos ir Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos siūlymus  kaip spręsti susidariusią situaciją ir kaip kompensuoti pareigūnams atostogas.

Pasak Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininko Rimanto Liepos, dėl krizių pareigūnai turi sukaupę labai daug nepanaudotų kasmetinių atostogų dienų, todėl profesinės sąjungos ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija pasiūlė, jog  už nepanaudotas atostogas pareigūnams būtų galima skirti  pinigines kompensacijas.

„Tai padėtų spręsti problemą, nes kyla daug klausimų kokia tvarka suteikti atostogas, kai jų tiek daug prisikaupė, ir kaip užtikrinti tarnybą. Piniginė kompensacija spręstų šias problemas. Dalies nepanaudotų atostogų pareigūnai galėtų atsisakyti ir gauti kompensaciją. Manome, kad tai visai neblogas variantas būtų tiems, kurie nori kokybiškai pailsėti“, – sakė R.Liepa.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba išklausiusi Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pasiūlymus bei komiteto narių diskusijų, teigė, jog dėl šių siūlymų kreipsis į Vidaus reikalų ministeriją.

administrator