Elektrėnuose – apie Nacionalinės sutarties taikymą, kuro kompensavimą ir atranką

  • 0 Comments
  • 914 Views

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (toliau – ir VAITĮPS) pirmininkas Vitalijus Jagminas vakar (gruodžio 19 d.) lankėsi Elektrėnų policijos komisariate ir susitiko su čia dirbančiais pareigūnais.

Susitikimo metu, Elektrėnų PK viršininkas Almantas Lukša padėkojo pareigūnams už nuveiktus darbus ir apdovanojo pareigūnus paskatinimais.

Netikėta staigmena visiems, taip pat ir VAITĮPS pirmininkui buvo į susitikimą staiga atkeliavęs Kalėdų senelis, kuris visus apdovanojo saldainiais ir palinkėjo gražių švenčių.

Susitikime Elektrėnų policijos komisariate metu buvo aptartas Nacionalinės kolektyvinės sutarties taikymas, kuro nepriemokos kompensavimo klausimas, kitos aktualios problemos. Su šio komisariato vadovu A.Lukša sutarta dėl tolimesnio bendradarbiavimo, socialinio dialogo plėtojimo ir kolegialaus problemų sprendimo. Elektrėnų policijos viršininkas pakvietė VAITĮPS pirmininką komisariate apsilankyti ir kitais metais, sakydamas, jog profsąjungos vadovas čia visada laukiamas.

VAITĮPS pirmininkas V.Jagminas sulaukė klausimų apie trečiadienį, gruodžio 18 d. Vilniaus AVPK vykusią atranką į Elektrėnų policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko pareigas, eigą, galimą laimėtoją, nes darbuotojams dar gerokai prieš įvykstant atrankai buvo jis įvardintas.

Kadangi kalbos, apie galimai numatytą laimėtoją, pasiekė profesinę sąjungą, atrankos komisijoje, siekdamas užtikrinti skaidrumą, dalyvavo ir VAITĮPS pirmininkas.

Pasak  V.Jagmino, dėl atrankos iš tiesų kilo daug klausimų. Apie įvykusios atrankos į Elektrėnų policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko pareigas ypatumus išsamiai parašysime artimiausiu metu.

 

 

 

 

administrator