Perveskite 1 proc. ir PZU gyvybės draudimo metinę įmoką Jums kompensuos profesinė sąjunga

  • 0 Comments
  • 569 Views

Suskubkite, Lietuvos policijos profesinė sąjunga  padovanos  PZU Gyvybės draudimą kiekvienam nariui, kuris iki š.m. gegužės 1 d. skirs 1 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio šiai profesinei sąjungai.

PZU gyvybės draudimas suteikia plačią draudimo apsaugą, o pinigai mokami ne tik nelaimės atvejais, bet ir apdraustojo mirties dėl ligos, nelaimingo atsitikimo, kūno sužalojimo, sutuoktinio, tėvų, net sutuoktinio tėvų  mirties atvejais, papildomai išmokama išmoka dėl patirto infarkto ar insulto bei susirgus kritine liga.

Laiko liko labai nedaug, todėl jeigu deklaruodami pajamas pamiršote skirti 1 proc. Lietuvos policijos profesinei sąjungai, dar galite tai padaryti, užpildydami formą FRO512 versija 04. Išsamų gidą rasite instrukcijoje čia. Vadovaudamiesi ja, tai atliksite be vargo.

Jeigu jau skyrėte 1 proc. nuo GPM Lietuvos policijos profesinei sąjungai, kreipkitės į Lietuvos policijos profesinės sąjungos administratorę Raimondą Bakutytę tel. 860330376 dėl PZU gyvybės draudimo sudarymo. Ji suteiks detalesnę informaciją apie šį draudimą. Būkite pasiruošęs deklaracijos išrašą, kuris patvirtintų, jog 1 proc. nuo GPM skyrėte LPPS.

Už gyvybės draudimą sumokėtą visą draudimo vienerių metų įmoką – 18,60 Eur – Jums kompensuos Lietuvos policijos profesinė sąjunga.

MUMS SVARBU, KAD RŪPINDAMIESI KITŲ SAUGUMU, BŪTUMĖTE APSAUGOTI IR JŪS!

 

 

 

administrator