Policijos pareigūnai įrengė blokpostą prie Vyriausybės

  • 0 Comments
  • 1599 Views

Šiandien, balandžio 7 d. 12 val. policijos pareigūnai akcija priminė Vyriausybei, kad jie laukia skiepų, bet prioritetų grupėje tebėra sąrašo pabaigoje. Ir nors akcijos išvakarėse policijos pareigūnus atstovaujančių profesinių sąjungų atstovai sulaukė valdžios pažadų, kad pareigūnai bus skiepijami prioriteto tvarka, pažadais nepatikėjo. Todėl blokpostas buvo įrengtas prie Vyriausybės, o pagrindinis kelias vedantis į šį pastatą užtvertas „STOP” juosta.

Protesto akcijoje dalyvavo Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijai priklausančių profesinių sąjungų atstovai. Profsąjungų centrą atstovavo Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė ir Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Jagminas bei šių profesinių sąjungų nariai.

„Siekiame, kad policijos pareigūnai būtų skiepijami ne tada, kai yra atliekamos vakcinos, bet prioriteto tvarka. Taip pat, jog pareigūnai būtų pakelti sveikatos apsaugos ministro nustatytoje prioritetų grupėje, o pareigūnų skiepijimas nepriklausytų nuo mero ar dar kažkieno malonės“, – sakė R. Katinienė.

VAITĮPS pirmininkas Vitalijus Jagminas taip pat akcentavo, kad pareigūnams turėtų būti sudaryta galimybė pasirinkti vakciną.

„Tai būtų labai protingas sprendimas, o pareigūnai galėtų pasirinkti vakcinos gamintoją, kaip gali tai daryti visi kiti šalies gyventojai”, – kalbėjo V.Jagminas.

Daugiau protesto akcijos akimirkų rasite galerijoje, o video – mūsų facebook paskyroje.

administrator