Profesinės sąjungos prašo grąžinti nušalintus vadovus ir tirti Kalėjimų departamento veiklą

  • 0 Comments
  • 1257 Views

Šiandien Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų ir Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos kreipėsi į Teisingumo ministrę, prašydami imtis neatidėliotinų veiksmų stabdyti Kalėjimų departamento vadovybės veiksmus, kuriuose įžvelgia korupcinius požymius.

Profesinės sąjungos prašo grąžinti į pareigas, dėl dviejų nuteistųjų pabėgimo iš bausmių vykdymo vietos, nušalintą Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vadovą, l.e.p. pavaduotoją ir 3 sektoriaus Saugumo valdymo skyriaus viršininką.

Kalėjimų departamento vadovybei profesinės sąjungos meta įtarimus dėl galimai korupcinių viešųjų pirkimų dangstymo ir informacijos apie departamento vykdomų viešųjų pirkimų metu padarytą žalą valstybei, slėpimo.

Profesinių sąjungų atstovai prašo skubaus susitikimo su Teisingumo ministre dėl susidariusios situacijos, Kalėjimų departamento vadovų galimai daromų pažeidimų bei dvigubų standartų taikymo.

Jei Teisingumo ministerija nesiims lyderystės ir veiksmų susidariusiai situacijai spręsti, profesinės sąjungos ketina rengti protesto akcijas.

administrator