Profsąjungos ir vadovybės siekiai – matyti draugišką ir darnų kolektyvą – sutampa

  • 0 Comments
  • 903 Views

Praėjusį penktadienį VĮ „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys, Darbo tarybos pirmininkas Andrius Danilevičius buvo pakviesti į oficialių pirmąjį susitikimą su neseniai darbą pradėjusiu VĮ „Regitra“ generaliniu direktorium Vaidu Dominausku.

Susitikime buvo aptarta situacija įmonėje 2021 metais, svarbiausi klausimai bei problemos, kuriuos praėjusiais metais kėlė profesinė sąjunga.

Anot E.Plokščio, buvo paminėtos aktualiausios darbuotojams problemos šiuo metu, taip pat ir susijusios su DKAM taikymu, darbo užmokesčiu.

Profesinė sąjunga akcentavo dialogo, sprendžiant darbuotojams aktualius klausimus svarbą ir paprašė vadovybės, jog darbuotojų atstovai neliktų nuošalyje svarstant aktualius, svarbius darbuotojams, klausimus, o sudarant komisijas – būtų pakviesti dalyvautų jų veikloje.

Generalinis direktorius papasakojo apie savo viziją ir tikslus, požiūrį į darbą ir jo organizavimą, bei  išreiškė norą bendradarbiauti.

„Generalinio direktoriaus tikslas – draugiškas, darnus ir atsakingas kolektyvas bei įmonės įvaizdžio svarba, nuteikia optimistiškai. Tikime, kad šiais metais vyks konstruktyvus dialogas tarp įmonės vadovybės ir profesinės sąjungos, kuris padės sparčiau spręsti kylančias problemas“, – sakė E.Plokštys.

administrator