VĮ „Regitra” laikinos darbuotojų prastovos

  • 0 Comments
  • 1797 Views

VĮ „Regitra“ direktorius Dalius Prevelis išplatino laišką darbuotojams, kuriuo pranešama, jog šiandien, vasario 4 d. , filialų vadovams ir darbuotojų profesinės sąjungos bei darbo tarybos atstovams buvo pristatyta situacija, kuri yra įmonėje.

Anot D.Prevelio, jau kurį laiką atskiruose padaliniuose bei veiklosepastebimas tiek klientų, tiek ir darbuotojų darbo krūvio mažėjimas 30 % (o kai kuriose grupėse ir didesnis).

„Tai įvertinę ir, galvodami apie visos įmonės ateitį, visi kartu priėmėme vieningą ir šiai dienai, manau, teisingiausią sprendimą – dalis darbuotojų, dirbančių TPR ar VPI veikloje, nuo kitos savaitės bus išleidžiami į prastovas“, – laiške rašo D.Prevelis.

VĮ „Regitra“ generalinis direktorius paprašė visų darbuotojų supratimo ir vieningo atskirų komandų sutarimo bei bendradarbiavimo.

Darbuotojai  į prastovas bus išleisti  iki dabartinės numatytos karantino pabaigos, t.y. vasario 28 d. Už vasario mėnesio prastovas jiems bus mokama iki 1,5 MMA.

„Regitra“ generalinis direktorius patikino, jog situacija bus stebima, o pasikeitus aplinkybėms priimti nauji sprendimai, apie kuriuos nedelsiant bus informuojami darbuotojai.

„Regitra“ darbuotojų profesinė sąjunga tokiam vadovybės sprendimui pritarė, vertindami, jog susiklosčiusi situacija yra išskirtinė, nekasdienė.

„Matome, kad tokie sprendimai šiuo metu yra būtini įmonei, todėl ir profesinė sąjunga  tikisi darbuotojų supratingumo. Esame tikri, jog prastovos tęsis neilgai ir jau netrukus grįšime į normalų darbo ritmą“, – sakė „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys. 

administrator