Atlyginimas ir darbo ginčų sprendimai – karščiausios susitikimo su vadovybe temos

  • 0 Comments
  • 1182 Views

 „Regitra“ darbuotojų profesinė sąjunga š.m. spalio 17 d. buvo susitikusi su įmonės vadovybe. Tokie susitikimai, kaip buvo susitarta, vyksta kas ketvirtį.

Pasak E.Plokščio, kadangi įvairių klausimų būta daug, susitikimas truko ilgiau nei tikėtasi.

Pagrindinis profesinės sąjungos siekis – didesni atlyginimai, buvo primintas ir šiame susitikime.

„Infliacija ir beprotiškai augančios išlaidos verčia dar aktyviau kalbėtis su vadovybe dėl darbuotojų atlyginimo. Todėl ir šį kartą, diskutuodami šiuo klausimu užtrukome ilgėliau nei aptariant kitus. Suprantame ekonomikos dėsnius, pelno siekiančios įmonės strategiją, visgi manome, kad komanda – vienas svarbiausių įmonės variklių, norint  ją išlaikyti, o prireikus pritraukti naujų kompetentingų darbuotojų, būtina kelti  atlyginimo dydį“, – sakė „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys.

Kitas „karštesnis“ klausimas – darbuotojų darbo ginčų sprendimas.

„Šiuo klausimu esame tvirti, neradus ginčo sprendimo galimybės įmonės viduje – ginčų komisijoje ar pan., visada ginsime darbuotojo interesus, taip pat ir teisminiu keliu. Susikalbėti ir išspręsti ginčą viduje yra pigiau ir naudingiau abiem pusėms, todėl ateityje tikimės būti išgirsti, kai kalbame apie „įsiplieskiančius“ atvejus filialuose“, – sakė E.Plokštys.

administrator