Evaldas Plokštys: darbų sąrašas 2022-iesiems sudarytas

  • 0 Comments
  • 1911 Views

Gruodžio mėnesį „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos atstovai apsilankėsi filialuose Šiauliuose, Mažeikiuose, Telšiuose, Tauragėje, Klaipėdoje, Alytuje ir Marijampolėje.

Pasak profesinės sąjungos pirmininko Evaldo Plokščio, šių susitikimų su darbuotojais labai laukėme, nes užbaigdami dar vienus veiklos metus, norėjome pasitikrinti kaip gyvena mūsų nariai, kokios jų darbo sąlygos, ar problemos, kurias keliame, aktualios visai Lietuvai, ar tik atskiruose padaliniuose.

„Pasikalbėję ir įvertinę realią situaciją, jau galime dėliotis darbus ateinantiems ir numanome, jog jie bus veiklūs“, – sakė E.Plokštys.

Susitikimuose su darbuotojais profesinės sąjungos atstovai pristatė savo siekius ir tikslus, atsakė į klausimus dėl įmonės statuso perspektyvų bei ko gali darbuotojai tikėtis ateityje, tuomet dar tuščią generalinio direktoriaus kėdę ir kt.

Viena didžiausių problemų, kurias pavyko identifikuoti, anot E.Plokščio, atlyginimai, kurie daug metų neaugo bei darbo užmokesčio skaičiavimo sistemoje pasitaikantys netikslumai dėl besikeičiančių ir atsirandančių naujų funkcijų, todėl būtina tartis su darbdaviu, jog  bent jau 10 procentų jie darbo užmokestis didėtų.

„Vilčių suteikia tai, jog pagaliau po pusmečio tylos paaiškėjo, jog pirmosiomis Naujųjų metų dienomis darbą pradės naujas įmonės generalinis direktorius. Tad tikiuosi, jog galėsime pasikalbėti apie situaciją, kartu ieškoti sprendimų“, – kalbėjo E.Plokštys.

Lankantis filialuose darbuotojai buvo raginami išsirinkti savo atstovus, kurie padėtų dar greičiau ir sklandžiau komunikuoti su profsąjunga, identifikuoti problemas, o klausimai spręstųsi greičiau.

„Po visų susitikimų galima reziumuoti, jog problemos, apie kurias kalbame ir kurias matome pasikartoja daugumoje filialų. Esame labai dėkingi žmonėms už šiltą priėmimą, nuoširdų pokalbį ir kantrybę. Visomis išgalėmis stengsimės ieškoti sprendimų, derėsimės su darbdaviu, kad darbuotojų sąlygos gerėtų, o atlyginimai augtų. Baigiantis metams visiems linkime linksmų ir laimingų Naujų metų, tebus jie Jums dosnūs, sveiki ir prasmingi“, – sakė E.Plokštys.

administrator