Foto konkursas „Mano tarnyba pasienyje (žiema-pavasaris)

  • 0 Comments
  • 883 Views

Beveik kiekvienas Jūsų kasdien savo telefonu ar fotoaparatu užfiksuojate daug nuostabių vaizdų, juokingų akimirkų, net susukate smagių vaizdo filmukų. Štai mes ir sumanėme, kad pats laikas paskelbti  FOTO konkursą „ Mano tarnyba pasienyje (žiema-pavasaris)“.

Ne, nesuklydome. Žinome apie visus draudimus, galiojančius tarnyboje, tačiau esame tikri, kad važiuodami į darbą ar iš jo,  užfiksuojame labai daug gražių momentų. Ir visai nesvarbu, ar tai  gamtos peizažai, jūsų portretai ar šėliojimai, žvėrys, paukščiai ar keturkojai kolegos, pastatai, gatvės menai, architektūra, grafitis ir pan.

Duokite valią savo fantazijai. Laukiame jūsų darbų el.paštu  spauda@profsajungos.eu arba tiesiog įkelkite jas į mūsų grupę FB profilyje.

KONKURSO SĄLYGOS Nuotraukos konkursui priimamos nuo vasario 1 d. iki gegužės 31 d. Nuotraukos įkeliamos į FB uždarą grupę Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga arba siunčiama el.paštu spauda@profsajungos.eu  su prierašu „Konkursui“.

Pateikdamas nuotraukas konkursui autorius automatiškai tampa konkurso dalyviu ir sutinka, kad jo autorinės konkursinės fotografijos ateityje būtų naudojamos Profsąjungų centro komunikacijos tikslais – leidiniuose, interneto svetainėje, FB paskyroje ir kt.
Geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais.

 

administrator