Gražiausias metas keliauti – pavasaris!

  • 0 Comments
  • 3928 Views

Profesinė sąjunga ir vėl kviečia keliauti, šį kartą siūlome leistis į Baltijos kruizą. Kelionės maršrutas: Vilnius – Kaunas – Panevėžys – Talinas – Stokholmas – Talinas – Pernu – Panevėžys – Kaunas – Vilnius. 

Kelionės data: 2023 m. gegužės 20 d. – gegužės 22 d.

Kelionės kaina profsąjungos nariams ir kartu su jais vykstantiems jų šeimos nariams: 99 Eur.

Registracija vyksta iki 2023 m. balandžio 17 d. el. paštu algimantas.stapcinskas@gmail.com, smulkesnė informacija tel. 8-670-97001.

Gegužės 20 d. anksti ryte apie 3-4 val. išvykimas iš Vilniaus, grįžimas į Vilnių – gegužės 22 d. vakare apie 23.30 val.

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Latviją ir Estiją. Atvykstame į Taliną. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, „Ilgojo Hermano“ bokštas, Estijos parlamento pastatas, Aleksandro Nevskio katedra, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, Niguliste bažnyčia, miesto rotušė, senoji vaistinė, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Šv. Olafo bažnyčia, „Storosios Margaritos“ bokštas. Vakarop išplaukimas iš Talino į Stokholmą kruiziniu keltu. Kelte Jūsų laukia įvairios pramogos: karaoke, gyva muzika, diskoteka, vakaro šou programa, parduotuvės, restoranai ir kt. Nakvynė kelto kajutėse.

Gamla Stanas.

2 DIENA. Ryte atvykstame į Stokholmą. Miestas pastatytas ant daugybės salų bei pusiasalių, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamas “Šiaurės Venecija”. Istorinis miesto centras yra taip pat saloje. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę: Rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijos įteikimo, vyksta laureatų banketai, elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Stokholmo senamiestis (Gamla Stanas), išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių; Stokholmo simbolis – didingieji Karalių rūmai (Kungliga slottet), didžiausi pasaulyje vis dar pagal paskirtį naudojami rūmai; Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Vokiečių bažnyčia, Didžioji aikštė „Stortorget“, siauriausia Stokholmo gatvelė ir kiti objektai.

Laivas „Vaza”.

Vėliau, esant norui ir galimybei, vykstame į “Vaza” muziejų, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). Vakare išplaukimas iš Stokholmo į Taliną kruiziniu keltu. Nakvynė kelto kajutėse.

3 DIENA. Ryte atplaukiame į Taliną. Apžvalginės ekskursijos po Taliną tęsinys – Piritos vienuolynas ir uostas,  Dainų slėnis, Estijos Respublikos prezidentūra,  Kadriorgo rūmai ir parkas. Vienas baroko epochos šedevrų – Kadriorgo rūmų ir parko ansamblis Petro I užsakymu buvo sukurtas jo žmonai Kotrynai. Rūmus pastatė architektas Niccolo Michetti itališkų vilų stiliumi. Kelionė per Estiją. Vykstame į Pernu,  Estijos vasaros sostinę su puikiais balto smėlio paplūdimiais ir nedideliu uostu. Miestas įkurtas 1251 m., viduramžiais Pernu tapo vienu iš turtingiausių Hanzos sąjungos miestų. Sustojimas Pernu krantinėje pasivaikščioti baltu smėlio paplūdimiu ar pabraidyti jūroje. Vėliau judame link namų, kelionė per Latviją. Vėlai vakare (apie 23.30 val.) grįžimas į Vilnių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

•         kelionė turistinės klasės autobusu;•

          plaukimas kruiziniu laivu Talinas-Stokholmas-Talinas;

•         uosto, keleivio mokesčiai;

•         dvi nakvynės B klasės keturvietėse kelto kajutėse su dušu ir WC;

•         kelionės vadovo, gido paslaugos;

•         ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

•         medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

•         bilietai į Vazą muziejų – 190 SEK (Švedijos kronų); asmenims iki 18 metų nemokamai.

PAPILDOMI KELTO KAJUČIŲ PASIRINKIMO VARIANTAI (jeigu netenkina standartinis variantas):

Standartiškai į kelionės kainą įskaičiuotos B klasės keturvietės kajutės (be lango), už kurias mokėti papildomai nereikia, tačiau Jūsų patogumui galite pasirinkti kelto kajutės tipą, kurį reikia žinoti iš anksto jau rezervuojant kelionę. Galimi pasirinkimai:

•         B klasės trivietė kajutė (+13 EUR asmeniui);

•         B klasės dvivietė kajutė (+39 EUR asmeniui);

PAPILDOMAI GALIMA IŠ ANKSTO UŽSAKYTI MAITINIMĄ (KELTE):

Pusryčiai (švediškas stalas):

•         Suaugusiems – apie 18 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);

•         Jaunimui (12-17 m. amžiaus) – apie 9 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);

•         Vaikams (6-11 m. amžiaus) – apie 7 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant).

Vakarienė (švediškas stalas):

•         Suaugusiems – apie 39 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);

•         Jaunimui (12-17 m. amžiaus) – apie 18 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);

•         Vaikams (6-11 m. amžiaus) – apie 14 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant).

SVARBU: Keliautojas pats atsako už galiojančių saugumo reikalavimų laikymąsi. Keliautojas turi savarankiškai įsigyti medicininių išlaidų draudimą kelionės laikotarpiui.D

administrator

Leave A Comment