Jolita Jatulienė: „Pagalbą suteikė greičiau nei tikėjausi“

  • 0 Comments
  • 714 Views

Utenos AVPK Ignalinos rajono policijos komisariato reagavimo skyriaus vyresnioji tyrėja Jolita Jatulienė narystę Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinėje sąjungoje (toliau – LRITĮPS) skaičiuoja nuo 2003-ųjų.

Vos pradėjusi eiti tarnybą policijoje ji iš kolegos išgirdo patarimą stoti į profesinę sąjungą. Ilgai nedelsusi taip ir padarė. Praėjus beveik 15 metų, dėl šio žingsnio nepasigailėjo nė karto.

„Ne kartą teko kreiptis pagalbos, taip pat ir dėl tarnybinių patikrinimų. Nebuvo nei vieno atvejo, kad profesinė sąjunga man nepadėtų. Patiko ne tik, kad maloniai bendrauja, suprantamai  paaiškina, bet ir tai, kad klausimai sprendžiami kaip įmanoma greičiau. Maloniai stebina tas suinteresuotumas padėti nariui“, – sakė policijos pareigūnė.

Pasak Jolitos, ji niekada neišgirdo iš profsąjungos žmonių atsakymo „ne“ arba „čia ne mūsų reikalas“, priešingai, buvo gilinamasi į konkrečią situaciją, jaučiamas didžiulis noras padėti.

Pasak J.Jatulienės, dabar jai teko susidurti su kur kas sudėtingesne situacija, kai vien profesinės sąjungos teisininkų pagalbos nebeužtenka.

„Likau sužavėta. Užteko poros skambučių ir profsąjungos pirmininkas pažadėjo, kad be kalbų man bus padėta. Per parą nuo sutarties su advokatu pasirašymo, buvo suteikta finansinė pagalba. Greičiai fantastiški! Nustebino ne tik operatyvumas, bet ir pirmininko Kęstučio Pauliuko žmogiškumas, paprastumas“, – pasakojo J.Jatulienė.

Ir dabar, kaip kažkada vyresnis kolega patarė Jolitai, ji taip pat jaunesniems pareigūnams pataria stoti į LRITĮPS, sakydama, kad, kai prireiks pagalbos, profsąjunga niekada nenusigręš ir padės.

„Profsąjunga kaip ramstis, tereikia pasakyti, kad esi bėdoje, susidūrei su problemomis ir ji ima veikti tau. Tačiau ir pats turi pakrutėti, nestovėti, kaip strutis įkišęs galvą į smėlį. Turi bėdą, spręsk nedelsiant, skambink ir pasakyk apie ją profsąjungos pirmininkui, teisininkams, tada įsijungs visa pagalbos sistema“, – sako Utenos rajono policijos komisariate dirbanti pareigūnė.

administrator