Pareigūnų profsąjungų atstovai susirinko į „gėdinimo akciją”: situacija nesikeičia, Vidaus reikalų ministras nebesuvaldo situacijos

  • 0 Comments
  • 613 Views

Šiandien gegužės 3 d. 11.30 val. Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos sudėtyje esančių profesinių sąjungų atstovai surengė viešą gėdinimo akciją prie Policijos departamento. Toliau akcijos dalyviai žingsniuos link Vyriausybės ir Vidaus reikalų ministerijos.

Surengti viešą gėdinimo akciją paskatino tai, kad nesilaikoma susitarimų, demotyvuojami pareigūnai, nevykdomi duoti pažadai.

Pasak Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkės Romos Katinienės, profesinės sąjungos po prieš beveik pusantro mėnesio vykusio susitikimo su Vidaus reikalų ministru bei Policijos departamento vadovais Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, nemato teigiamų poslinkių, todėl mano, kad Vidaus reikalų ministras yra netinkamas eiti pareigas.

Policijos pareigūnų profesinės sąjungos vis dar negauna nario mokesčio ir policijos pareigūnams vis dar netaikomas nacionalinis susitarimas.

„Mes visą tą laiką bendravome su Policijos departamentu, naiviai tikėdamiesi, kad PD elgsis geranoriškai ir kad tą geranoriškumą skatins VRM valia. Deja, PD tyčiojasi ne tik iš mūsų. Matome, kad jiems nusišvilpti į tai, ką kalba ministras. Tokio įžūlaus generalinio komisaro ir tokio bestuburio VRM ministro mes dar nematėme. Kam buvo reikalingas šou bažnyčioje? Ministro reitingams? Gal vis tik laikas pradėti dirbti?“, – pasipiktinimo neslepia LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė.

 

administrator