Kelionių vėjai kviečia keliauti! Liko kelios vietos!

 • 0 Comments
 • 1347 Views

Juokų dieną – balandžio 1 -ąją kviečiame keliauti kartu su profesine sąjunga. Kelionės maršrutą pakoregavome atsižvelgdami į jūsų pageidavimus.

Kelionės maršrutas: Vilnius – Kaunas – Panevėžys – Talinas – Stokholmas – Ryga – Panevėžys – Kaunas – Vilnius. 

Kelionės datos: 2022 m. balandžio 1 d. – balandžio 3 d.

Kelionės kaina: 82 Eur.

Liko vos kelios vietos! Registracija vyksta el. paštu algimantas.stapcinskas@gmail.com, smulkesnė informacija tel. 8-670-97001.

Išvykimas iš Vilniaus š.m. balandžio 1 d. anksti ryte apie 3 val., grįžimas į Vilnių – š.m. balandžio 3 d. d. vakare apie 23.30 val.

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Latviją ir Estiją. Atvykstame į Taliną. Trumpa apžvalginė ekskursija po miestąautobusu. Apžvalginės ekskursijos tęsinys pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, „Ilgojo Hermano“ bokštas, Estijos parlamento pastatas, Aleksandro Nevskio katedra, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, Niguliste bažnyčia, miesto rotušė, senoji vaistinė, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Šv. Olafo bažnyčia, „Storosios Margaritos“ bokštas. Vakare išplaukimas iš Talino į Stokholmą kruiziniu keltu. Nakvynė kelto kajutėse.

2 DIENA. Ryte atvykstame į Stokholmą. Miestas pastatytas ant daugybės salų bei pusiasalių, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamas “Šiaurės Venecija”. Istorinis miesto centras yra taip pat saloje. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę: Rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijos įteikimo, vyksta laureatų banketai, elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Stokholmo senamiestis (Gamla Stanas), išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių; Stokholmo simbolis – didingieji Karalių rūmai (Kungliga slottet), didžiausi pasaulyje vis dar pagal paskirtį naudojami rūmai; Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Vokiečių bažnyčia, Didžioji aikštė „Stortorget“, siauriausia Stokholmo gatvelė ir kiti objektai. Vakare išplaukimas iš Stokholmo į Taliną kruiziniu keltu. Nakvynė kelto kajutėse.

3 DIENA. Ryte atplaukiame į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Atvykstame į Rygą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos  gynybiniai įtvirtinimai, “Trijų brolių” namai, Domo katedra, Švedų vartai, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, namas “su katinu”, Livu aikštė, Šv. Petro bažnyčia. Laisvas laikas. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare (apie 23.30 val.) grįžimas į Vilnių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė turistinės klasės autobusu;
 • plaukimas kruiziniu laivu Talinas-Stokholmas-Talinas;
 • uosto, keleivio mokesčiai;
 • dvi nakvynės B klasės keturvietėse kelto kajutėse su dušu ir WC;
 • kelionės vadovo, gido paslaugos;
 • ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PAPILDOMI KELTO KAJUČIŲ PASIRINKIMO VARIANTAI (jeigu netenkina standartinis variantas):

Standartiškai yra rezervuotos B klasės keturvietės kajutės (be lango), už kurias mokėti papildomai nereikia, tačiau Jūsų patogumui galite pasirinkti kelto kajutės tipą, kurį reikia žinoti iš anksto jau rezervuojant kelionę. Galimi pasirinkimai:

 • B klasės trivietė kajutė (+9 EUR asmeniui);
 • B klasės dvivietė kajutė (+27 EUR asmeniui);

PAPILDOMAI GALIMA IŠ ANKSTO UŽSAKYTI MAITINIMĄ (KELTE):

Pusryčiai (švediškas stalas):

 • Suaugusiems – apie 13 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);
 • Jaunimui (12-17 m. amžiaus) – apie 8 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);
 • Vaikams (6-11 m. amžiaus) – apie 5 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant).

Vakarienė (švediškas stalas):

 • Suaugusiems – apie 34 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);
 • Jaunimui (12-17 m. amžiaus) – apie 16 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant);
 • Vaikams (6-11 m. amžiaus) – apie 11 EUR asmeniui (kaina bus patikslinta rezervuojant).

Dėmesio! Atsižvelgiant į epideminę situaciją, kelionės data gali būti perkelta vėliasniam laikui. Esant apribojimams dėl Covid reikalinga turėti Europos pažymėjimą pagal tuo metu galiojančią tvarką valstybėse per kurias keliaujama. Kelionę užsakantis keliautojas patvirtina, kad yra susipažinęs su šia informacija ir supranta savo finansinę riziką, galinčią atsirasti dėl įvestų apribojimų, draudimų kryptyje ar grįžtant į Lietuvą.

Keliautojas pats atsako už galiojančių saugumo reikalavimų laikymąsi. Prašome keliautojus būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją:
Lietuvos respublikos URM informacija keliaujantiems: https://keliauk.urm.lt/
Europos sąjungos instrumentas šalių narių COVID-19 situacijai stebėti: https://reopen.europa.eu/lt/
IATA COVID-19 kelionių reikalavimų žemėlapis: https://www.iatatravelcentre.com/world.php

administrator