Kodėl Lietuvos kalėjimų tarnybą vienas po kito palieka skyrių vadovai?

  • 0 Comments
  • 2134 Views

Nepatvirtintais duomenimis, Lietuvos kalėjimų tarnybą palieka Turto valdymo, Komunikacijos, Darbinės veiklos organizavimo skyrių vadovai, metų pradžioje iš jos pasitraukė ir Dokumentų skyriaus vadovė. Neoficialūs šaltiniai teigia, jog  artimiausiu metu sistemą ketina palikti ir daugiau vadovų.

Pasak Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (toliau – LRITĮPS) pirmininko Kęstučio Pauliuko, profesinė sąjunga jau seniai akcentavo ir siekė atkreipti dėmesį į tai, jog situacija kalėjimų sistemoje blogėja. Žinia apie išeinančius vadovus tik patvirtino nuogąstavimus.

„Po reorganizacijos praėjo vos pusmetis, o sistemoje prasidėjo vadovų nubyrėjimas. Kalėjimų departamento vadovybė turėtų labai atidžiai įvertinti situaciją ir pasistengti išsiaiškinti, kodėl žmonės palieka Kalėjimų tarnybą, kokios priežastys tai paskatino. Bendra situacija, kai iš tarnybos vienas po kito išeina ne tik mažiausiai uždirbantieji, bet ir aukštas pareigas užimantys, geresnes pajamas gaunantys, rodo, kad kažkas negero vyksta pačioje organizacijoje. Pastarųjų dienų įvykiai, kai sužinojome apie vadovų pasitraukimą, tik patvirtino  mūsų įžvalgas dėl abejotinos reformos, kuri administracine prasme nieko gero sistemai neatnešė. Priešingu atveju tokios kadrų kaitos nebūtų. Jeigu sistemoje jau nebenori dirbti ir vadovai, ji stipriai kliba“, – sakė K.Pauliukas.

Anot LRITĮPS pirmininko, profesinė sąjunga tikisi, kad Kalėjimų tarnybos vadovybė atsakingai vertins situaciją ir ieškos priežasčių bei jas spręs.

administrator

Leave A Comment