Nauji metai, naujas konkursas!

  • 0 Comments
  • 1112 Views

Gavę jūsų nuotraukas stebimės, kaip pavyksta pagauti tokių šaunių kadrų, perteikti nuotaiką, metų laikų kaitą, tarnybos iššūkius ir ypatumus, akimirkas, kurios nepasikartos ir pan.

Nusprendėme ir šiemet pakviesti jus sudalyvauti foto konkurse, kurio temos neribosime. Žinoma, tikimės, kad jose bus su tarnyba susijusios akimirkos arba tarnybos metu užfiksuoti kadrai. Lauksime ir selfių, ir portretų, ir reportažų, vienu žodžiu jūsų nuotraukų.

Labai svarbu: konkurso dalyviai sutinka, kad jų nuotraukos bus naudojamos mūsų internete svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose. Siunčiant nuotraukas labai prašome parašyti, kas nuotraukų autorius, jeigu manote, kad reikia nuotraukai paaiškinimo, tuomet parašykite jos sukūrimo istoriją trumpai arba sukurkite pavadinimą. Siunčiant nuotrauką konkursui nurodykite savo kontaktus, kaip susisiekti, jeigu tapsite nugalėtojais.

Foto konkurse gali dalyvauti visi Valstybės sienos apsaugos tarnyboje dirbantys arba dar tik siekiantys tapti pasieniečiais kursantai, nepriklausomai nuo jų narystės profesinėje sąjungoje.

Nuotraukas konkursui siųskite el.paštu  pasienieciai@profsajungos.eu  su nuoroda „KONKURSUI“.

Gražios metų pradžios ir sėkmingos efektingų kadrų medžioklės!

administrator