Papildomų priemokų dirbantiems su klientais Regitra nemokės

  • 0 Comments
  • 811 Views

„Regitra“ darbuotojų profesinė sąjunga gavo VĮ „Regitra“ generalinio direktoriaus Daliaus Prevelio atsakymą į raštą, kuriuo buvo prašoma skirti priemoką darbuotojams, dirbantiems su klientais.

Rašte akcentuojama, jog  įmonė atsakingai vertina ir rūpinasi darbuotojų gerove, tačiau šiuo metu skirti papildomų lėšų priemokoms nėra galimybės.

VĮ „Regitra“ generalinis direktorius teigė, jog  įmonė nėra biudžetinė ar kitaip valstybės lėšomis asignuojama įstaiga, o jos biudžetas sudaromas vertinant gautų pajamų ir patirtų sąnaudų santykį.

Pasak D.Prevelio, jau dabar pirminiai skaičiai, vertinant 2020 metus, rodo, kad įmonė bendrai negavo apie 17 procentų planuotų pajamų, t.y. daugiau nei 4 mln. EUR, be to stebint tendencijas, akivaizdu, jog 2021 metai bus įmonei sudėtingi, todėl pakvietė profesinės sąjungos atstovus ieškoti dialogo.

„Manome, jog priemokos darbuotojams – gera paskata ir kompensacinė priemonė už patiriamą riziką, tačiau suprantame ir įmonės poziciją bei vertiname tai, kad įmonė ėmėsi eilės priemonių įgyvendinimo, turinčių padėti darbuotojams sumažinti riziką užsikrėsti, taip pat apdraudė darbuotojus.  Plėtodami socialinį dialogą, su įmonės „Regitra“ vadovybe neatmetame galimybės, siūlyti praplėsti kolektyvinę sutartį, įtraukiant daugiau garantijų ir priemonių darbuotojams“, – sakė „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys.

administrator