Pareigūnai raginami pasirūpinti savo sveikata ir pasiskiepyti

  • 0 Comments
  • 335 Views

Atšalus orams ir įsisiautėjus gripo sezonui, svarbu nepamiršti imtis tinkamų priemonių apsaugoti savo sveikatą. Pareigūnų sveikata yra ypač svarbi, tad Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centras skatina pareigūnus pasinaudoti galimybe pasiskiepyti ir informuoja, kad kitų metų vakcinų skyrimas bus numatomas pagal tai, kaip efektyviai šiais metais vidaus tarnybos sistemos įstaigų pareigūnai pasinaudojo jiems skirtais skiepais.

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga primena, kad pareigūnų prašymu skiepų buvo reikalauta. Savo ruožtu darbdavys sudarė galimybę pasiskiepyti, o darbuotojai ja nesinaudoja. Nepasiskiepijus šiemet, kitąmet tokios galimybės gali ir nebūti.

Norintys pasiskiepyti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai raginami tai padaryti iki lapkričio 30 d. Medicinos centro konsultacijų skyriuje. Medicinos centras prašo pareigūnų gerbti savo ir medicinos darbuotojų laiką – atvykti sutartu laiku ir nepamiršti reikiamų dokumentų.

administrator

Leave A Comment