Policijos pareigūnų nemotyvuoja algos koeficientų nustatymo tvarka

  • 0 Comments
  • 1320 Views

Liepos 9 d Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – LPPS) pirmininkė Roma Katinienė ir  tarybos narė Agnė Greblikaitė susitiko su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnais ir darbuotojais.

Susitikimas Visagino policijos komisariate.

Susitikime profesinės sąjungos atstovės papasakojo apie organizacijos veiklą, Nacionalinę kolektyvinę sutartį bei gaunamas naudas, t.y. papildomas garantijas nariams.

Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė pristatė  Šakos kolektyvinės sutarties projektą, kuriame taip pat numatyta nemažai papildomų socialinių garantijų, išskirtinai profesinės sąjungos nariams.

Su pareigūnais diskutuota apie jų saugumą tarnyboje, motyvacinę sistemą, aptarti metiniai vertinimai.

Pasak LPPS pirmininkės R.Katinienės, ko gero nieko nenustebinsime, kad didžiausią pareigūnų nepasitenkinimą sukelia ir darbe „demotyvuoja“ nevienodi pareigūnų, dirbančių veiklos ir reagavimo skyriuose, pareiginės algos koeficientai, metinių vertinimų atlikimo tvarka, taip pat neseniai paskelbtas Policijos departamento nurodymas dėl atostogų planavimo metams.

Susitikime daug diskutuota apie planuojamas reformas, apskričių sujungimus ir apskritai  tendenciją jungti, stambinti padalinius, taip pat – kas gali laukti teritorinių policijos komisariatų ateityje bei jų perspektyvą.

„Labai džiugina tai, kad pareigūnai aktyviai įsijungė į diskusiją, noriai pasidalijo savo džiaugsmais ir problemomis, tai suteikė progą pažvelgti į viską iš dirbančiųjų pusės giliau“, – po susitikimo sakė LPPS tarybos narė A. Greblikaitė.

Lietuvos policijos profesinė sąjunga dėkinga Visagino policijos komisariato viršininkui Gintarui Mažintui  už draugišką ir šiltą priėmimą bei diskusiją.

administrator