Praėjusieji veiklos metai aptarti ir Elektrėnų policijos komisariate

  • 0 Comments
  • 1109 Views

Praėjusį penktadienį Elektrėnų policijos komisariate vyko ataskaitinis susirinkimas, kuriame buvo apžvelgti praėjusieji metai.

Susirinkime be svečių iš Elektrėnų savivaldybės, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, prokuratūros, dalyvavo ir Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo  įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Jagminas bei tarybos narė Santa Rinkevičienė.

Elektrėnų policijos vadovas Almantas Lukša apžvelgė pasiektus rezultatus, problemas, kurias teko spręsti  bei pasiekimus, padėkojo pareigūnams už sąžiningą tarnybą.

Susirinkime dalyvavęs VAITĮPS pirmininkas V.Jagminas padėkojo Elektrėnų policijos pareigūnams už nuoširdžią  tarnybą bei viršininkui už pakvietimą dalyvauti susirinkime ir norą bei pastangas plėtoti socialinį dialogą.

„Bendradarbiavimas – labai svarbus abiems pusėms: tiek profsąjungai, tiek darbdaviui. Tai leidžia lengviau  spręsti problemas, aktualius klausimus. Džiaugiamės, kad mums pavyksta kalbėtis, o susitikimai ir diskusijos su šio komisariato vadovu padeda greičiau spręsti pareigūnams aktualius klausimus“, – sakė VAITĮPS pirmininkas V.Jagminas.

administrator