Profsąjunga kartu su Vilniaus pataisos namų vadovu susitarė įrengti automobilių parkavimo aikštelę

  • 0 Comments
  • 775 Views

Šiandien Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Jagminas, šios profesinės sąjungos skyriaus Vilniaus pataisos namuose pirmininkė Ilona Lankelytė buvo susitikę su Vilniaus pataisos namų direktoriumi Viktoru Davidenko ir pavaduotoju Romu Ostanavičium, buvo aptarta galimybė  bendromis jėgomis įrengti automobilių stovėjimo aikštelę darbuotojams.

Pasak Vitalijaus Jagmino, šių pataisos namų darbuotojai susiduria su opia problema, kur palikti automobilį atvykus į darbą, nes netoliese esančios parkavimo aikštelės mokamos, aplink pataisos namus – automobilių stovėjimą ribojantys kelio ženklai.

„Jau kuris laikas buvo ieškoma būdų, kaip padėti darbuotojams spręsti problemą, nes dauguma jų atvyksta iš Vilniaus rajone esančių miestelių. Galiausiai Vilniaus pataisos namų direktoriui pasiūlėme kartu, bendromis jėgomis  įrengti automobilių stovėjimo aikštelę teritorijoje, kurioje buvo nugriauti seni, nenaudojami pataisos namų pastatai “, – sakė VAITĮPS pirmininkas V.Jagminas.

Šiandien  buvo apžiūrėta galima automobilių stovėjimo aikštelės vieta, įvertintos galimybės, kaštai.

„Su pataisos namų vadovu sutarta, kad bus daroma viskas, kad ši aikštelė pagaliau atsirastų. Prie šio projekto lėšomis prisidės ir profesinė sąjunga“, – sakė VAITĮPS pirmininkas.

Susitikimo metu buvo kalbėta ir apie pataisos namų lėšų poreikį, šių metų įstaigos biudžetą. Ir nors naujieji metai jau skaičiuoja antrą savaitę, kol kas pataisos namų vadovybė nežino, kiek lėšų darbo užmokesčiui jai skirs Kalėjimų departamentas.

administrator