R.Katinienė: „Saviizoliacijoje esantiems profsąjungos nariams padėsime dienpinigiais maistui“

  • 0 Comments
  • 1367 Views

Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – ir LPPS) taryba š.m. balandžio 1 d. nusprendė padėti su koronaviruso grėsme tiesiogiai susidūrusiems profesinės sąjungos nariams. Jei nutiks taip, kad profesinės sąjungos narys, dėl

tarnybos metu turėto tiesioginio kontakto ir koronaviruso grėsmės, bus priverstas saviizoliuotis, skirs 10 eurų dienpinigių maistui užsisakyti.

Pasak LPPS pirmininkės Romos Katinienės, profsąjungos taryba nusprendė, jog reikia padėti nariams, kurie atsidurs saviizoliacijoje, dėl tarnyboje patirtos koronaviruso grėsmės.

„Norime nors truputį kompensuoti mūsų narių praradimus ir prisidėti, kad dienos saviizoliacijoje būtų bent jau sotesnės. Visada akcentavome, kad profsąjunga savo narių nepalieka vienų. Šiandien situacija ekstremali, tad ir mūsų sprendimai – netipiniai. Labai tikimės, kad mūsų nariai, dirbdami itin svarbų darbą visuomenei, išliks saugūs, sveiki, sulauks visuomenės palaikymo ir supratimo“, – sakė R.Katinienė.

Lietuvos policijos profesinės sąjungos sprendimas dėl dienpinigių nariams skyrimo bus taikomas tik nariams, tapusiems LPPS nariais iki karantino paskelbimo.

Kiekvienu individualiu atveju sprendimą, dėl dienpinigių skyrimo skubos tvarka, priims Lietuvos policijos profesinės sąjungos taryba.

Už informacijos surinkimą ir jos pateikimą tarybai atsakinga Lietuvos policijos profesinės sąjungos administratorė Raimonda Bakutytė, tel. +370 603 30376 arba el. paštu profesinesajunga.lpps@gmail.com .

 

 

 

 

administrator