Profsąjunga: „Pokyčiai viename iš kriminalinės žvalgybos skyrių  rodo, jog esame išgirsti“

  • 0 Comments
  • 1359 Views

Neseniai Kalėjimų departamento direktorius priėmė sprendimą dėl pokyčių Kriminalinės žvalgybos valdybos 3-iajame kriminalinės žvalgybos skyriuje, kuriame keičiami vadovai bei kai kurie darbuotojai.

Primename, kad dėl minėto kriminalinės žvalgybos skyriaus darbo, pastarąjį pusmetį daug pastabų išsakė Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga, kuri kritikavo 3-iojo kriminalinės žvalgybos skyriaus darbo organizavimą bei reagavimą į rezonansinius įvykius Pravieniškių pataisos namuose.

„Nors mūsų kritika ir pastabos dėl 3-iojo kriminalinės žvalgybos skyriaus nepatiko, visgi Kalėjimų departamento direktorius išgirdo mus, o faktai apie kuriuos kalbėjome, iš to, kad buvo inicijuoti pokyčiai, manome,  ir pasitvirtino. Tai, kad minėto skyriaus vadovas ir kai kurie pareigūnai išeina į kitus skyrius,o į jų vietą ateina nauji žmonės, sveikintina. Tikimės, kad pokyčiai 3-iajame kriminalinės žvalgybos skyriuje bus užbaigti dar šių metų balandį, o jo veikla bus sklandi“, – kalbėjo K.Pauliukas.

Pasak LRITĮPS pirmininko K.Pauliuko, profesinės sąjungos atstovauja darbuotojų profesinėms darbo, ekonominėms, socialinėms teisėms ir interesams ir juos gina, todėl profsąjungos išsakoma kritika nėra vien pasišvaistymas žodžiais, o pagalba darbdaviui išgirsti ir pamatyti tai, kas kelia rūpestį, grėsmę darbuotojams arba gali tapti grėsmių priežastimi.

„Todėl ir dabar sveikindami prasidėjusius pokyčius kartu siūlome įsiklausyti, išgirsti ir priimti kritiką be pykčio profsąjungų atžvilgiu. Mes kalbame ne tik apie tai kas blogai, bet ir pastebime teigiamus dalykus“, – sakė LRITĮPS pirmininkas.

 

administrator