Regitra darbuotojai įsitikinę, darbo krūvį programa skaičiuoja netiksliai

  • 0 Comments
  • 1362 Views

Praėjusią savaitę „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas, norėdamas išgirsti darbuotojų nuomonę ir pasisakymus aktualiais klausimais, apsilankė Alytaus, Marijampolės ir Kauno „Regitra“ filialuose ir susitiko su čia dirbančiais kolegomis.

Susitikimuose aptarti aktualūs klausimai, problemos, išklausyti darbuotojai, išgirsti jų lūkesčiai.

Pagrindinis susitikimų klausimas – darbo krūvio apskaičiavimo metodikos netikslumai, skaičiuojant darbo laiką. Šis klausimas aktualus daugumai „Regitra“ filialų darbuotojų.

Primename, kad VĮ „Regitra“ darbuotojų profesinė sąjunga raštu neseniai kreipėsi į „Regitra“ generalinį direktorių,  siūlydama peržiūrėti filialo darbuotojų darbo krūvio apskaičiavimo metodiką (toliau – DKAM).

Anot profesinės sąjungos pirmininko, 2018 metais sudaryta programa, pasikeitus neapskaitomų ir apskaitomų darbų sąrašams bei jų atlikimo laikui, įvykus kitiems pokyčiams, koreguotina, nes dalis darbų, manoma, nėra apskaitomi, dėl to, galimai, nukenčia darbuotojų atlyginimai.

Profesinė sąjunga paragino VĮ „Regitra“ vadovybę inicijuoti metodikos pakeitimus ir paprašė į darbo grupės sudėtį įtraukti ir profesinės sąjungos atstovus.

Pasak „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Evaldo Plokščio, susitikimų metu  dar kartą įsitikinta, jog dėl šiuo metu opiausios – darbo krūvio apskaičiavimo metodikos – darbuotojai vieningi, problema aktuali, todėl profesinė sąjunga sieks susitarti su įmonės vadovybe, kad perskaičiavimai, atsižvelgiant į pastabas, būtų atlikti.

Rytoj „Regitra“ vadovybė dėl darbo krūvio apskaičiavimo metodikos į susitikimą pakvietė profesinės sąjungos atstovus ar bus pasiektas susitarimas, kokią žinią darbuotojams siekiama pranešti, parašysime vėliau.  

administrator