„Regitros“ darbuotojams administracijos namų darbas – pasirengti metiniams pokalbiams

  • 0 Comments
  • 977 Views

Pirmadienį „Regitra“ darbuotojai elektroniniuose paštuose rado priminimą, kad ši savaitė – paskutinė, kai reikia užpildyti ir pateikti tiesioginiams vadovams metines veiklos vertinimo formas.

Netrukus į šį priminimą skriejo vieno iš darbuotojų, profesinės sąjungos nario, atsakymas-paklausimas administracijai: „O tai kada tas formas pildyti? Bent jau egzaminuotojams tai tikrai nėra kada, egzaminas vyksta po egzamino, net pertraukėlės nėra. O per pietų pertrauką bent jau leiskite pavalgyti ir šiek tiek pailsėti“.

Ir iš tiesų į darbą po prastovų sugrįžę egzaminuotojai vos spėja suktis, norinčiųjų laikyti egzaminą  apstu, tad darbo metu užpildyti metinės veiklos vertinimo formą nerealu, nebent po jo.

Laiko pristinga ir kai kurie kiti „Regitra“ darbuotojai, dirbantys tiesiogiai su klientais.

Atsakymo į šį paklausimą administracija nepateikė, tikriausiai ir ji turi ką veikti.

Pasak VĮ „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Evaldo Plokščio, metiniai vertinimai, kurie įmonėje vyks šiemet pirmąjį kartą – labai sveikintinas ir šaunus procesas, ir nors užpildyti formoms laiko buvo skirta pakankamai, visgi neapgalvota maža smulkmena – skirti laiko darbuotojams darbo metu anketai pildyti ir metiniam vertinimui su vadovu pasiruošti.

„Metiniai pokalbiai svarbūs ir reikšmingi tiek darbuotojui, tiek darbdaviui. Labai norėtųsi, kad darbuotojai anketą pildytų ne paskubomis, pietų metu ar po darbo, todėl galbūt būtų galimybė šią neapgalvotą aplinkybę ištaisyti, atkreipti dėmesį į taiklią darbuotojo pastabą, o terminą pildyti anketas pratęsti, nustatant konkretų laiką, kada darbuotojas, nedirbdamas kitų tiesioginių darbų, ją galėtų užpildyti“, – sakė E.Plokštys.

administrator