Laikomės principo „viskas sugrįžta nariams“

  • 0 Comments
  • 840 Views

Pateikiame jums informaciją apie 2020-uosius metus, kokie buvo praėję finansiniai metai mūsų profesinei sąjungai.

Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga 2020 metais gavo 15273 Eur pajamų. 14603 Eur nario mokesčio ir 669 Eur – parama iš VMI (deklaruojant skirta paramos dalis profesinei sąjungai).

Profesinės sąjungos veiklai išleidome 14611 Eur.

Kur išleidome pinigus?

Išlaidoms teisininkams, viešiesiems ryšiams, administratorei, finansininkui, kanceliarinėms prekėms, kurui vykti į ir iš atrankų komisijas, įvairius VSAT komitetus ir kt. išleista 5515 Eur, likusi dalis – 9095 Eur – atiteko nariams, o tiksliau sugrįžo profesinės sąjungos reprezentacijai skirtomis priemonėmis (puodeliai, termopuodeliai, džemperiai, užrašų knygelės, skėčiai ir kt.).

Džiaugiamės, kad profesinės sąjungos susikūrimo metu duotas pažadas, jog būsime kitokie ir viskas, ką nariai sumoka sugrįš jiems paslaugomis, liko nesulaužytas. Tradiciją tęsime ir šiais metais. Pakvieskite į mūsų gretas prisijungti savo kolegas.

Primename, kad iki š.m. gegužės 3 d. deklaruodami pajamas galite skirti 0,6 proc. paramą profesinei sąjungai.

„Profesinei sąjungai skirtų lėšų nešvaistome, jos visos sugrįžta nariams kokybiškomis paslaugomis ir reprezentacijai skirtomis priemonėmis. Ačiū, kad esate kartu“, – sakė profesinės sąjungos pirmininkas Rimantas Liepa.

Pasak profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojo Žygimanto Kalpoko, savo veikla ir kitokiu požiūriu paskatinome pasitempti ir kitas profesines sąjungas.

Mes – ne meškėnai, atsargų žiemai nekaupiame ir PINIGINIŲ riebalų nesiauginame, viskas sugrįžta Jums.

administrator