Situacija „Regitroje” aptarta susitikime su ministre

  • 0 Comments
  • 905 Views

Praėjusią savaitę vykusiame Vidaus reikalų ministrės, viceministrų ir ministerijos kanclerės susitikime su „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininku buvo kalbama apie situaciją įmonėje, problemas, išklausyti profesinės sąjungos siūlymai.

Asociatyvi nuotrauka skolinta iš interneto.

Susitikime vidaus reikalų ministrė pirmiausia padėkojo „Regitra“ darbuotojams, dirbantiems su klientais, kuriems šiuo metu tenka didžiausias tiek fizinis, tiek psichologinis krūvis.

Pagrindinis diskusijos objektas buvo naujoji transporto registravimo sistema, kuri parodė, jog „Regitra“, nors nuo įstatymo priėmimo Seime iki jo realaus įgyvendinimo praėjo kone dveji metai, nepasiruošė galimiems iššūkiams. Kalbėta apie darbuotojų situaciją bei įmonėje vyraujantį mikroklimatą.

„Mūsų tikslas, kad įmonė teiktų kokybiškas paslaugas žmonėms, o darbuotojai jaustųsi saugiai darbe“, – susitikime sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.  

Diskusijoje ieškota atsakymų, kodėl nauja sistema neveikia sklandžiai, klausta darbuotojų atstovų pasiūlymų procesams sureguliuoti.

„Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas E.Plokštys, pateikė siūlymą steigti savitarnos terminalus, įvertinti darbuotojų skaičių, peržiūrėti IT programų veikimo greitį, šalinti jos trikdžius, taip pat darant bet kokius pokyčius – atsigręžti į darbuotoją ir išgirsti jų pasiūlymus. Taip pat paprašyta ministrės atkreipti dėmesį į jau daugiau nei 10 metų neperžiūrimą darbuotojų atlygį už darbą.

„Esu labai dėkingas ministrei už skirtą laiką ir nuoširdų pokalbį. Tikiu, kad šis susitikimas ir betarpiškas Vidaus reikalų ministerijos įsitraukimas bei noras išspręsti problemas siekiant kuo geresnio rezultato, atneš naudos tiek mūsų darbuotojams, tiek klientams, tiek įmonei“, – sakė E.Plokštys.

Jau kitą dieną po pokalbio su vidaus reikalų ministre įvyko VĮ „Regitra“ valdybos posėdis, kur buvo iškeltas atlyginimų peržiūrėjimo klausimas. Nežinome ar tai sutapimas, ar ne, tačiau tikimės, kad pagaliau „ledai“ pajudės.

administrator