Socialinis dialogas mezgasi ir Regitroje

  • 0 Comments
  • 1161 Views

Karantino pabaiga įmonėje Regitra sutapo su jos vadovybės, profesinės sąjungos atstovų ir darbo tarybos atstovų susitikimu. Susitikimo metu pasidalinta informacija apie situaciją įmonėje, nuotaikas ir veiklos organizavimo ypatumus.

Pasak šiame susitikime dalyvavusio Regitra darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Evaldo Plokščio, nors susitikimo pradžioje jautėsi įtampa, netrukus jos neliko, o pirmasis tokio tipo susitikimas buvo naudingas visiems dalyvavusiems, gausus pasisakymų ir nuomonių apsikeitimų.

Regitra vadovybė pristatė bendrą situaciją įmonėje, klientų aptarnavimo srautus prieš karantiną, jo metu ir jam pasibaigus, finansinę įmonės padėtį.

Aptarta „Qmatic“ (klientų srautų valdymo sistema), klientų aptarnavimas, išankstinė jų registracija. Kalbėta apie šios sistemos privalumus bei naudą klientui, darbuotojui.

Susitikime paliesta ir Infocentro darbuotojų situacija: dideli darbo krūviai, darbo laiko apskaičiavimo metodika bei mikroklimatas.

Anot Regitra darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko, apie, galimai, egzistuojančią įtampą ir prastą mikroklimatą, paskatino kalbėtis padažnėję darbuotojų nuogąstavimai, skundai dėl didelio darbo krūvio ir iš klientų patiriamo psichologinio spaudimo.

    Viena iš problemų, kuri buvo aptarta susitikimo metu – egzaminą laikančiųjų priėmimo srauto ribojimas. Pasak E.Plokščio, ji aktuali egzaminuojantiems darbuotojams. Jie skundžiasi, kad krūviai didžiuliai, o egzaminuoti per dieną daugiau nei 7 klientus būtų labai sunku. Konkretaus sprendimo šiuo klausimu,  susitikimo metu rasti nepavyko, tačiau buvo išklausytos visų nuomonės ir pozicijos.

„Šis klausimas paliktas kitam kartui, tačiau profesinė sąjunga viliasi, jog bus susitarta ir nustatyta, kad didžiausias, norinčiųjų laikyti egaminą per dieną, skaičius vienam egzaminatoriui neturėtų viršyti  7 klientų“, – kalbėjo E.Plokštys.

Susitikime aptartas ir remontas, vykstantis Regitra Mažeikių grupės padalinyje, jo trukmė, darbuotojų darbo sąlygos.

 „Tai pirmas tokio pobūdžio susitikimas, kuriame  įmonės vadovybė, profsąjungos ir darbo tarybos atstovai išsamiai ir nuoširdžiai pasikalbėjo apie egzistuojančias problemas  ir bendradarbiavimo perspektyvas“, – po susitikimo sakė Regitra darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas.

administrator