Klaipėdoje dviejų pareigūnų vertinimai iš „patenkinamai“ pakeisti į „gerai“

  • 0 Comments
  • 1500 Views

Birželio 16 d. Lietuvos policijos profesinės sąjungos  (toliau – ir LPPS)pirmininkė  Roma Katinienė dalyvavo Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vykusiame pareigūnų metinio vertinimo komisijos posėdyje, komisijos narės teisėmis.

Šiame posėdyje buvo vertinami 9 pareigūnai, iš kurių 4 LPPS nariai.

Profesinės sąjungos pirmininkė pasidžiaugė, jog dviejų pareigūnų – LPPS nario ir Klaipėdos apskrities policijos pareigūno – vertinimai iš įvertinimų „patenkinamai”, komisijos posėdžio metu, atkreipus dėmesį į realius darbo rezultatus ir atmetus papildomus reikalavimus, nesusijusius  su tiesiogiai atliekamu darbu, buvo pakeisti į „gerai”.

Pasak LPPS pirmininkės R.Katinienės, norisi atkreipti pareigūnų dėmesį, jog ne visada reikia aklai sutikti su vertinimo rezultatais.

„Labai norisi priminti pareigūnams, jog keliamos metinės užduotys yra susitarimas, todėl ir visi klausimai, susiję su šiuo susitarimu, turi būti aptariami, o ne priimami kaip duotybė. Esant nesusikalbėjimui, nuomonių skirtumams – nesutikimas su įvertinimu ir dalyvavimas vertinimo  komisijoje – tai kelias į savo interesų gynimą“, – sakė profsąjungos pirmininkė.

administrator