Su NSGK pirmininku kalbėta nacionalinio saugumo klausimais

  • 0 Comments
  • 1559 Views

Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininkas Rimantas Liepa ir pavaduotojas Žygimantas Kalpokas šiandien Seime buvo susitikę su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku Laurynu Kasčiūnu.

Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovai pasidalino savo įžvalgomis  dėl nelegalių migrantų sukeltos krizės ir situacijos valdymo, pateikė savo siūlymus ir matymą kaip galima būtų geriau ją spręsti, išsakė nerimą dėl pasienio  pareigūnų padėties.

Pasak pasieniečių profsąjungos pirmininko R.Liepos, situacijai dėl nelegalių migrantų gerėjant, ketinama dar kartą susitikti su Seimo NSGK pirmininku aptarti Valstybės sienos apsaugos tarnybos padėtį, perspektyvas, ieškoti sprendimų, kurie prisidėtų prie teigiamų pokyčių Valstybės sienos apsaugos tarnyboje.

„Ketiname ir ateityje, esant galimybei, susitikinėti su aukščiausiais šalies politikais ir pareigūnais dėl ekstremalios padėties suvaldymo, kontroliavimo, taip pat siekiant didesnio dėmesio Valstybės sienos apsaugos tarnybai ir jos finansavimui“, – sakė profesinės sąjungos pirmininkas R.Liepa.

Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga nori padėkoti Seimo NSGK pirmininkui L.Kasčiūnui už skirtą laiką ir dėmesį su Valstybės sienos apsauga, nelegalia migracija ir pasienio pareigūnų situacija susijusiems klausimams.

administrator