Su profesine sąjunga petys petin

  • 0 Comments
  • 1474 Views

Lietuvos policijos profesinė sąjunga (toliau – ir LPPS), įsisukusi į nuolatinį  problemų ir jų sprendimų verpetą,  randa laiko stabtelėti tam, kad skirtų dėmesį ilgiausiai organizacijoje esantiems, aktyviausiems nariams. Džiaugiamės, jog pavyksta rasti laiko susitikimams ne pareigos vedamiems, bet todėl, kad iš tiesų labai smagu spausti ranką kolegai ir bendražygiui, niekada nebijojusiam reikšti savo nuomonę, buvusiam kartu ir sunkiais, ir džiugiais laikais, niekada neišdavusiam, nesitraukusiam, neatsukusiam nugaros.

Vakar, gruodžio 10 d., Lietuvos policijos profesinės sąjungos atstovai pasveikino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūną Tomą Valskį jo gražaus jubiliejaus – 45-ojo gimtadienio – proga.

T.Valskis LPPS nariu tapo 2010 m. rugsėjo mėn., prieš tai priklausė Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinei sąjungai. Visada aktyviai dalyvavo ir dalyvauja profsąjungų veikloje, nebijodamas išsakyti savo ar nedrįstančių prabilti kolegų nuomonę.

Ilgamečiam kolegai, Tomui Valskiui, gimimo dienos proga linkim įkvepiančių ir spalvingų gyvenimo akimirkų, didelių pasiekimų, daug nuostabių siurprizų ir ištikimų bičiulių, kurie nuolat palaikytų ir džiaugtųsi sėkme!

 

administrator