Trumpas vizitas Baltstogės kalėjime

  • 0 Comments
  • 534 Views

Vakar Pravieniškių 1- jo ir 2- jo kalėjimo Resocializacijos ir Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai lankėsi Lenkijos Baltstogės griežto režimo kalėjime. Vizito metu susipažino su Lenkijos kalėjimų tarnybos įkūrimo istorija, apžiūrejo kalėjimo teritoriją, stebėjo kaip kolegos vykdo tarnyba . Šilto priėmimo metu apsikeista informacija apie Lietuvos ir Lenkijos kalėjimų tarnybos vykdymo ypatumus.

Pasak Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos atstovės Danutės Kazlauskienės, lietuvius nustebino tai, kad atrankoje į Baltstogės kalėjimo pareigūno pareigas pretenduoja 20 kandidatų, vadinasi ši profesija pas kaimynus yra populiari.

„Deja, Lietuvoje tuo pasidžiaugti negalime. Nustebino ir Baltstogės kalėjimo direktorės bendravimas su mumis ir savo kolegomis, nesijautė viršenybės ir atrodė, jog ji yra darbuotojų komandos dalis, jungianti ir vienijanti kolektyvą”, – įspūdžiais dalijosi D.Kazlauskienė.

Vizito pabaigoje buvo apsikeista dovanomis ir kvietimu lenkų kolegoms atvykti atsakomojo vizito bei apsilankyti viename Lietuvos kalėjimų.

administrator

Leave A Comment