VAITĮPS suvažiavime svečiai linkėjo vienybės ir narystės didėjimo

  • 0 Comments
  • 1605 Views

Vakar  vyko Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (toliau – ir VAITĮPS) suvažiavimas.

Suvažiavime dalyvavę svečiai profesinei sąjungai ir jos pirmininkui linkėjo puoselėti vertybes, pritraukti dar daugiau narių ir visą laiką eiti pirmyn.

„Per tuos nelengvus metus, kai trūko vienybės, mes pasitikėjome, išlikome ir palaikėme vieni kitus. Džiaugiuosi, kad mūsų komanda – kaip vienas kumštis. Linkiu atrasti raktą, kuris atvers dar didesnes galimybes, padės pritraukti ir suvienyti dar daugiau narių“, – sakė Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė.

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Kęstutis  Pauliukas akcentavo, kad pirmininko duona – nelengva, tad palinkėjo sėkmės ir išminties.

Buvęs ilgametis VAITĮPS pirmininkas Vytautas Lamauskas profesinei sąjungai linkėjo viską, ką daro, daryti su dviguba jėga, ieškoti sprendimų, išmokti derėtis, išvengiant konfrontacijos ir visada girdėti žmones.

„Aktyvinkite žmones dalyvauti profsąjungos veikloje, paleiskite kaip virusą norą dalyvauti joje. Linkiu Jums sėkmės“, – sakė V.Lamauskas.

VAITĮPS garbės narys Rimas Balčiūnas priminė, jog gyvenimas – amžina kova ir palinkėjo profesinei sąjungai stiprybės kovojant su darbdaviais.

Į suvažiavimą atvyko ir Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas, kuris pasidalijo savo įžvalgomis apie profesinės sąjungos veiklos reikšmę bendruomenei, bendrystės svarbą ir problemas, kvietė nebijoti iniciatyvų, ieškoti galimybių padėti kolegoms, kurti projektus bei juos įgyvendinti.

„Labai svarbu saugoti tą vienybės dvasią, nes tai toks brangus dalykas, taip lengva ją išbarstyti. Linkiu kad Jūs būtumėte žiburiai tiek savo profsąjungos viduje, tiek visur kitur, kad jums rūpėtų žmogus, jo orumas. Linkiu per 2020-uosius metus padvigubinti savo narių ir, kad pas jus ateitų patys geriausi: tie, kurie kuria, kurie nori, kurie tiki, kurie žiūri į rytojų. Aš jums to labai linkiu“, – kalbėjo A.Toliatas.

Kaip jau rašėme, suvažiavime buvo išrinktas Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas. Profesinei sąjungai antrą kadenciją vadovaus V.Jagminas. VAITĮPS pirmininku jis jau yra nuo 2017 metų.

Lietuvos teisėtvarkos pareigūnų federacijos, kurios nare yra ir VAITĮPS, pirmininkė Loreta Soščekienė, sveikindama išrinktą pirmininką sakė, kad atsakingas požiūris į darbą, nuolatinės pastangos dėl kiekvieno nario gerovės, konstruktyvus bendravimas ir neišsenkantis optimizmas – priežastys, kuriančios žmonių pasitikėjimą pirmininku.

Primename, kad išrinktoje VAITĮPS taryboje dirbs 8 nariai: Romas Žukovskis, Martynas Drūlia, Santa Rinkevičienė, Renatas Rudis,  Ilona Lankelytė, Tomas Masiulionis,   Živilė Kuodienė, Andrejus Jurevičius. Išrinkti ir du tarybos nariai – rezervas. Jais tapo: Gitana Vilkelytė,  Natalja Skripnik.

 

 

administrator