Vilniaus pataisos namų darbuotojai pagaliau turės automobilių aikštelę

  • 0 Comments
  • 1241 Views

Š.m.sausio 9 d. rašėme apie tai, kad Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga ir Vilniaus pataisos namų vadovybė aptarė galimybę bendromis jėgomis įrengti automobilių stovėjimo aikštelę darbuotojams.

Primename, kad šių pataisos namų darbuotojai susiduria su opia problema, kur palikti automobilį atvykus į darbą, nes netoliese esančios parkavimo aikštelės mokamos, aplink pataisos namus – automobilių stovėjimą ribojantys kelio ženklai.

„Jau kuris laikas buvo ieškoma būdų, kaip padėti darbuotojams spręsti problemą, nes dauguma jų atvyksta iš Vilniaus rajone esančių miestelių. Galiausiai Vilniaus pataisos namų direktoriui pasiūlėme kartu, bendromis jėgomis  įrengti automobilių stovėjimo aikštelę teritorijoje, kurioje buvo nugriauti seni, nenaudojami pataisos namų pastatai “, – sakė VAITĮPS pirmininkas V.Jagminas.

Prieš mėnesį profesinės sąjungos atstovai kartu su Vilniaus pataisos namų vadovu ir jo pavaduotoju apžiūrėjo galimą automobilių stovėjimo aikštelės vietą, įvertino galimybes, kaštus, sutarė, kad prie šio projekto prisidės ir profesinė sąjunga. Ir štai po mėnesio, praėjusį penktadienį, numatytoje vietoje jau dirbo traktorius, pradėti aikštelės įrengimo darbai.

Pasak VAITĮPS pirmininko Vitalijaus Jagmino, smagu, kad jau netrukus, pareigūnams aktuali problema bus išspręsta bendradarbiaujant profesinei sąjungai ir Vilniaus pataisos namų vadovybei.

 

administrator