Ar profesinė sąjunga ir bendruomenė išgirs Vilniaus apskrities VPK vadovybės atliktų neeilinių vertinimų kriterijus?

  • 0 Comments
  • 1327 Views

Šiandien 13 val. Vilniaus apskrities vyriausiame policijos komisariate  vadovybės ir Jungtinės atstovybės narių susitikimas, kuriame ketinama aptarti aktualius klausimus – policijos įstaigų administravimo padalinių funkcijų centralizavimo, sprendimai, susiję su atliktais neeiliniais vertinimais ir priemonėmis, skirtomis darbuotojų motyvacijai didinti.

bty

Pasak Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Vitalijaus Jagmino, profesinė sąjunga tikisi gauti atsakymus, kokiais kriterijais remiantis neeilinių veiklos vertinimų metu buvo vertinami ir įvertinti pareigūnai.

Kadangi yra numatyta skatinti pareigūnus, bendruomenė nori žinoti kokiais kriterijais vadovaujantis buvo paskirstyti priedai.

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas tikisi, jog Vilniaus apskr.VPK vadovybė pristatys ir finansinę ataskaitą, nes tokį prašymą profesinė sąjunga buvo pateikusi. Profesinės sąjungos atstovai nori žinoti koks buvo šių metų Vilniaus apskrities policijos bendras biudžetas, kiek lėšų neeiliniams vertinimams ir skatinimui buvo numačiusi ir skyrusi apskrities policijos vadovybė bei kiek šiam tikslui lėšų papildomai skyrė Policijos departamentas.

Plačiau apie susitikimą parašysime vėliau.

administrator