Profsąjungos ir administracijos atstovai vyko į problemų „prisikaupusius“ Regitra filialus

  • 0 Comments
  • 1888 Views

Trečiadienį „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos atstovai ir „Regitra“ administracijos personalo vadovė Rita Kastanauskienė ir teisės skyriaus vadovas Vytautas Žekonis lankėsi Šiaulių filiale, Mažeikių ir Telšių grupėse, kur susitiko su egzaminuotojais ir aiškinosi su kokiomis problemomis susiduriama ir kokių sprendimų tikimasi.

Įvertindami COVID-19 grėsmes, siekdami išlaikyti saugų atstumą ir laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, profsąjungos ir administracijos atstovai vyko atskirais automobiliais.

Vykti kartu su profesinės sąjungos atstovais ir susitikti su Žemaitijoje esančių padalinių darbuotojais, kad išgirstų situaciją iš pirmų lūpų, „Regitra“ administracija nusprendė po profsąjungos rašto, dėl problemų Šiaulių filialo padaliniuose.

„Vyko dalykiška, atvira ir nuoširdi diskusija. Administracijos atstovai išklausę darbuotojus, atsakė į jų klausimus, o išvadas bei sprendimus dėl keltų problemų ketina priimti išanalizavę situaciją ir apibrendrinę išgirstą informaciją. Administracijos atstovai sakė, jog jų siekis – padėti darbuotojams išspręsti problemas“, – sakė profsąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys.

Anot „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko, kad administracijos atstovai važiavo susitikti su darbuotojais, sveikintina praktika.

„Susitikimai filialuose administracijos atstovams, mūsų nuomone, naudingi, nes leido įsitikinti, kad minėtos problemos egzistuoja iš tiesų, įvertinti jų mastą, aktualumą, išgirsti darbuotojų nuomonę darbo organizavimo ir kitomis aktualiomis temomis. Tikimės, kad tai atneš naudos darbuotojams, o jų problemos bus išspręstos per trumpiausią įmanomą laiką“, – sakė E.Plokštys.

Susitikę su profsąjungos ir administracijos atstovais, darbuotojai kėlė su darbo krūvio apskaičiavimo metodika susijusias problemas bei klausimus dėl didesnio nei kituose filialuose krūvio egzaminuotojams.

administrator