Bendradarbiaus Profsąjungų centras ir Regitros darbuotojų profesinė sąjunga

  • 0 Comments
  • 1395 Views

Vakar, birželio1 d., pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Profsąjungų centro ir „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos. Sutartį pasirašė Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (toliau – VAITĮPS)  pirmininkas Vitalijus Jagminas ir  „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos (toliau – Regitra DPS) pirmininkas Evaldas Plokštys.

Pasak V.Jagmino, visada smagu, kai atsiranda bendraminčių, norinčių veikti kartu.

VAITĮPS pirmininkas Vitalijus Jagminas (kairėje) ir „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys (dešinėje)

Primename, kad Profsąjungų centras vienija keturias pareigūnų profesines sąjungas – Lietuvos policijos profesinę sąjungą, Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinę sąjungą, Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinę sąjungą ir Nacionalinę pasienio pareigūnų profesinę sąjungą.

Regitros darbuotojų profesinė sąjunga veikia jau 10 metų ir vienija apie 150 narių. Ji atstovauja ir gina VĮ „Regitra“ darbuotojų (narių) profesines darbo, ekonomines, socialines teises ir teisėtus interesus.

Pasak Regitra DPS pirmininko E. Plokščio, profesinė sąjunga pasirinko bendradarbiavimą su Profsąjungų centru dėl panašaus požiūrio į darbuotojų problemų sprendimą bei dėl ilgametės patirties šioje srityje, kuri padės plėtoti organizaciją ir pasiekti dar geresnių rezultatų.

„Ir nors gali atrodyti keistai, jog bendradarbiauti siekėme su pareigūnų bendruomenę vienijančiu Profsąjungų centru,tai neturėtų stebinti. VĮ „Regitra“ yra VRM pavaldi valstybės įmonė, tad šį bei tą bendro mes turime“, – po sutarties pasirašymo sakė E.Plokštys.

administrator