Nauja ginčų komisijos sudėtis – geresnės socialinio dialogo galimybės Šiauliuose

  • 0 Comments
  • 239 Views

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas dvejų metų laikotarpiui sudarė tarnybinių ginčų komisiją, kurioje ir Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – LPPS) pirmininkė Roma Katinienė, Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė, kitų profesinių sąjungų ir šio komisariato atstovai.

Nustatyta, jog profesinių sąjungų atstovai, jiems nedalyvaujant Komisijos posėdyje dėl svarbių priežasčių, galės skirti dalyvauti kitą tos pačios profesinės sąjungos atstovą.

Panašu, kad praėjusių metų gruodį  Šiaulių apskrities VPK vykęs šio komisariato vadovybės ir profesinių sąjungų atstovų susitikimas, duoda  vaisių.

Primename, jog minėtame susitikime dalyvavusi R.Katinienė, akcentuodama procesų skaidrumą ir socialinio dialogo svarbą, kaip tik ir siūlė Šiaulių apskrities policijos vadovui įtraukti profesinių sąjungų atstovus į pasitarimus, komisijas.

LPPS pirmininkė Roma Katinienė.

Pasak LPPS pirmininkės, tarnybinių ginčų komisijos vaidmuo labai svarbus, siekiant ginčą spręsti susitarimo keliu.

„Šiaulių apskrities VPK viršininko įsakymas dėl tarnybinių ginčų komisijos svarus žingsnis, kuris leidžia manyti, jog bendradarbiavimas ir dialogas tarp šio komisariato vadovybės ir profesinės sąjungos atsinaujina ir įgauna šiltesnių spalvų“, – sakė R.Katinienė.

Šiaulių apsk. VPK viršininko įsakymas dėl tarnybinių ginčų komisijos čia.

administrator