Delegatų suvažiavime perrinktas VAITĮPS pirmininkas ir išrinkta taryba

  • 0 Comments
  • 383 Views

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos visuotiniame delegatų suvažiavime delegatai išklausė išsamios pirmininko ataskaitos bei jai pritarė.

Delegatų suvažiavimas pasitikėjimą išreiškė Vitalijui Jagminui, kuris išrinktas vadovauti organizacijai dar ketverius metus.

Dėkodamas už pasitikėjimą, V.Jagminas sakė, kad šios kadencijos užduotis – dėmesys lyderiams.

Į Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos tarybą išrinkti: Daiva Balkienė, Viktoras Čedovičius, Martynas Drūlia, Mindaugas Gušauskas, Andrejus Jurevičius, Živilė Kuodienė Tomas Masiulionis, Julija Moroz.

Anot V.Jagmino, dalis tarybos narių jau dirbo praėjusioje kadencijoje, dalis – yra buvę joje anksčiau, tad akivaizdu, jog ji jau dabar pajėgi imtis svarbių darbų ir produktyviai dirbti.

„Darbo bus daug, laukia nemažai iššūkių ir dėl priimto Vidaus tarnybos ir statuto, kuriam mūsų profesinė sąjunga nepritarė dėl mažinamų pareigūnų garantijų ir bloginamos jų padėties, ir dėl Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamo pensijų įstatymo pakeitimo. Tikiu, kad kartu su šiais veikliais prganizacijos nariais padarysime daugiau gerų darbų narių labui“, – sakė V.Jagminas.

Delegatai rinko ir kontrolės organus, balsuojant jais tapo Julija Mežukaitė-Vaitukaitienė ir Jaroslav Černiavski.

Delegatų suvažiavimą sveikinęs kapelionas Algirdas Toliatas sakė, jog bendrystė – ypatingas jausmas, kurį reikia auginti.

„Kiekviena problema gali suskaldyti, bet gali ir suvienyti. Kuo didesnė organizacija, tuo daugiau problemų. Ir tos problemos gali tapti  iššūkiu arba galimybe, nelygu kaip pasielgsi“, – sakė A.Toliatas.

Linkime naujai išrinktiems pirmininkui ir tarybai, kontrolės komisijai drąsių sprendimų, darnaus darbo.

administrator

Leave A Comment