Kai daliniesi – pilnėja tavo širdis

  • 0 Comments
  • 1262 Views

Prieš Kalėdas Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos narės Ina, Viktorija, Sonata ir Eugenija su dovanėlėmis ir vaišėmis, prie kurių prisidėjo šio sektoriaus darbuotojai profesinės sąjungos nariai,  nuvyko į Paparčių bendruomeninius vaikų namus „Beržynės” sodybos namai, Kaišiadorių rajone.

Pasak šios iniciatyvos autorės Inos Širvinskienės, mintį aplankyti vaikus globos namuose reikėjo užauginti.

„Norėjosi aplankyti vaikus, pasidžiaugti su jais artėjančiomis šventėmis, nudžiuginti dovanėlėmis, tačiau kaip dažnai būna, įsisuki į rutiną ir atrodo, jog laisvo laiko surasti neįmanoma. O nesinorėjo atbėgti ir išbėgti. Mes nenorėjome tiesiog atiduoti dovanas, mums buvo svarbu užmegzti ryšį su vaikais“, – sakė Ina.

Jaudulį, kaip vaikai sutiks lankytojas ar jiems nepažįstamųjų apsilankymas bus malonus, išsklaidė jų klegesys prie vartų.

„Vaikai mūsų labai laukė, jie užbūrė savo nuoširdumu, kaip ir auklėtojos bei kolektyvas. Vaikai dalijosi savo gyvenimu, pasiekimais, svajonėmis. Laikas vakarojant, geriant kvapnią arbatą su pyragu, neprailgo. Atsisveikinusios su vaikais jautėmės gavusios tai, kas pamažėl mūsų pasaulyje nyksta – nuoširdų bendravimą. Mes būtinai ten sugrįšime, gal tiesiog aplankyti, pasišnekučiuoti, gal iš mūsų draugystės gims koks projektas“, – dalijosi įspūdžiais Ina.

Anot I.Širvinskienės, išeidamos profesinės sąjungos narės davė pažadą sugrįžti. O vaikai išlydėjo nares padovanoję savo rankų darbo darbelius su prasmingais žodžiais:

„Kada jauni dovaną, pilnėja tavo delnai,

Kada duodi ją kitam – pilnėja tavo širdis”.

administrator