Kviečiame keliauti! Kitokia Varšuva (Pratęsta registracija!)

  • 0 Comments
  • 1511 Views

Š.m. spalio 29 -30 dienomis kviečiame į dviejų dienų kelionę, kurios metu aplankysime Varšuvą.

Lankysimės didžiausiame Europoje vandens pramogų parke „Suntago”, Koperniko mokslo centre bei ekskursijos pėsčiomis metu pasižvalgysime po Varšuvos senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

Kelionės maršrutas: Vilnius – Kaunas – Varšuva – Kaunas – Vilnius. 

Kelionės data: š. m. spalio 29 d. – spalio 30 d.

Kelionės kaina: profesinės sąjungos nariams ir jų šeimų nariams – 77 Eur.

Registracija vyksta iki 2022 m. spalio 15 d. el. paštu algimantas.stapcinskas@gmail.com, smulkesnė informacija tel. 8-670-97001.

Spalio 29 d. anksti ryte (apie 5 val.) išvykimas iš Vilniaus (iš Kauno apie 6 val.), grįžimas į Vilnių – spalio 30 d. vėlai vakare (apie 24 val.)

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena. Anksti ryte (apie 5 val.) išvykstame iš Vilniaus. Vykstame į didžiausią Europoje vandens pramogų parką „Suntago“*. 70 000 kv. m. dydžio parke per dieną gali apsilankyti apie 15 tūkst. žmonių. Šiame vandens pramogų parke auga 740 palmių, atgabentų iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos. Parkas suskirstytas į tris atskiras zonas. Pirmoji zona „Relax Suntago“ – tai aštuoniolikos baseinų erdvė, kurios bendras dydis siekia apie 3500 kv. m. Čia galima maudytis trijuose Negyvosios jūros druskos, penkiuose mineralinio vandens, atogrąžų, terminiame, milžiniškų bangų ir kituose baseinuose, pritaikytuose įvairaus amžiaus žmonėms. Antroji zona „Jamango“ skirta ekstremalių vandens pramogų mėgėjams. Čia rasite 32 unikalias čiuožyklas, o viena iš jų yra ilgiausia visoje Europoje – 320 metrų ilgio. Galėsite išbandyti „Black Thunder“ čiuožyklą, kurioje leisitės visiškoje tamsoje svaiginančiu greičiu. Trečioji zona „Saunaria Suntago“ skirta pirčių mėgėjams, čia galėsite mėgautis net dešimčia pirčių su skirtingomis temperatūromis ir drėgmės lygiais. Galėsite išbandyti turkišką, korėjietišką pirtis bei suomiškas pirtis, „Egipto kaime“ rasite penkias gana prabangias pirtis. Galima išbandyti ir ledo kambarį, taip pat gaivinantį „Calla“ krioklį. Zonos „Relax Suntago“ ir „Saunaria Suntago“ skirtos lankytojams nuo 16 metų. Vaikai iki 16 metų gali lankytis tik „Jamango“ zonoje. Po maudynių vakare vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Ryte po pusryčių aplankome Koperniko mokslo centrą*.  Koperniko mokslo centras yra vienas naujausių ir moderniausių Varšuvos muziejų. Šis centras skirtas ne tik vaikams, suaugusieji taip pat ras ką jame veikti. Koperniko mokslo centre interaktyviu būdu galima susipažinti su įvairiais gamtos reiškiniais ir jų veikimo pobūdžiu, atlikti įvairius bandymus, savo kailiu patirti žemės drebėjimo baisybes ir atsakyti į daugybę klausimų – kas, kodėl, kaip ir kt. Po apsilankymo Koperniko mokslo centre tęsiame apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Varšuvos senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą: Karalių rūmai ir aikštė, paminklas karaliui Žygimantui III Vazai, Šv. Jono krikštytojo katedra, senamiesčio Turgaus aikštė su buvusiais pirklių namais, paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Barbakano gynybinės sienos. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai (apie 23-24 val.) vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • dviejų dienų kelionė turistinės klasės autobusu;
  • viena nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • ekskursinė programa;

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • bilietai į lankomus mokamus objektus: aprašyme (*) pažymėtiems objektams;
  • vietinio gido paslaugos senamiestyje – apie 5 Eur.
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Objektų lankymo eiliškumas gali keistis.

Kiek gali kainuoti apsilankymas mokamuose objektuose?

Apsilankymas vandens pramogų parke „Suntago“ 4 val. kainuoja 164 PLN (apie 35 eurai) – suaugusiems ir 16-18 m. paaugliams; vaikams – nuo 104 PLN (apie 22 eurai); daugiau nei 4 valandos – 184 PLN (apie 39 eurai) suaugusiems ir 16-18 m. paaugliams, vaikams – nuo 119 PLN (apie 25 eurai).

Koperniko mokslo centras: 40 PLN (apie 8,5 eurų).

Pastaba: zonos „Relax Suntago“ ir „Saunaria Suntago“ skirtos lankytojams nuo 16 metų. Vaikai iki 16 metų gali lankytis tik „Jamango“ zonoje. Vaikai vyksta tik su tėvais, tėvai atsako už vaikų priežiūrą.

Rekomenduojame turėti: maudymosi aprangą, rankšluostį, šlepetes vandens parke.

Keliautojai turi laikytis su Covid ar kitomis ligomis susijusių reikalavimų, jeigu tokie bus nustatyti (šiuo metu nėra jokių apribojimų).

administrator