LTPF atstovai apsilankė Medicinos centre

  • 0 Comments
  • 741 Views

Šiandien Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Rimantas Liepa kartu su Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene ir kt. federacijos atstovais  apsilankė Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centre.

Medicinos centro administracija svečius supažindino su šios įstaigos istorija, papasakojo apie pareigūnų reabilitacijos perspektyvas, parodė naujai sutvarkytas centro patalpas, skirtas reabilitacijai. Medicinos centro direktorius išsamiai supažindino ir parodė ne tik naujas, bet ir kitas šio centro gydymui ir reabilitacijai skirtas patalpas.

Primename, kad Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga ne kartą kėlė pareigūnų reabilitacijos svarbos klausimą, todėl apsilankymas ir susipažinimas vietoje su vykstančiais pokyčiais, paliko gerą įspūdį.

„Akivaizdu, kad Medicinos centre viskas juda į priekį. Tai, ką pamatėme, tikrai sudaro labai gerą įspūdį ir panašu, jog paslaugos čia turėtų būti labai kokybiškos. Tačiau kaip ir kone visom sritim, taip ir Medicinos centrui trūksta tik vieno svarbiausio dalyko – normalaus pakankamo finansavimo, kuris, mano nuomone, nepakankamas yra vien dėl Vidaus reikalų ministerijos nesuvokimo, kokia visgi svarbi yra pareigūnų reabilitacija ir jai būtina skirti tiek lėšų, tiek dėmesį. Ir jis nėra antraeilis dalykas mažiau svarbus nei aprūpinimas batais ar uniforma. Ir šiam centrui būtinos lėšos ne tik reabilitacijai ir gydymui, bet ir infrastruktūrai gerinti, kai kurių patalpų remontui, konkurencingiems darbuotojų atlyginimams ir kt.“, – kalbėjo R.Liepa.

Pasak Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojo R.Liepos, toks „gyvas“ susitikimas paskatino atvirą pokalbį, kuriame pareigūnų atstovai išsakė problemas su kuriomis susiduria prireikus gauti ir atlikti reabilitaciją. Atidžiai išklausęs pareigūnų Medicinos centro direktorius Marius Buitkus pažadėjo į išsakytas pastabas atsižvelgti pagal galimybes.

Susitikimą su Medicinos centro administracija inicijavo Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija. Tiek LTPF, tiek ir Medicinos centras sutarė dėl tolesnio bendradarbiavimo siekiant gerinti pareigūnų reabilitaciją.

administrator

Leave A Comment