Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga: pirmiausia aplankysime kolegas, norime juos girdėti

  • 0 Comments
  • 871 Views

Šią savaitę Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovai pirmininkas Rimantas Liepa, pirmininko pavaduotojas Žygimantas Kalpokas ir tarybos narė Jovita Žymantienė kartu su Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadu Renatu Požėla.
Profesinė sąjunga ne tik išsamiau prisistatė kaip organizacija, bet ir aptarė bendradarbiavimo galimybes, papasakojo apie savo tikslus.
VSAT vadas Renatas Požėla, pasidžiaugė susikūrusia pasieniečius atstovaujančia profesine sąjunga ir oficialiai sutiko, jog Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovai galėtų vykti į VSAT padalinius, kuriuose plačiau save pristatytų. Susitikimus VSAT padaliniuose profesinė sąjunga suplanavusi surengti jau netrukus – liepos mėnesį.
Pasak šios profesinės sąjungos pirmininko R.Liepos, pirmiausia reikia aplankyti visus padalinius ne tik tam, kad prisistatytume, bet pirmiausia, mes norime girdėti, ką sako pareigūnai, su kokiomis problemomis susiduria, kokius sprendimus siūlo.
Taip pat buvo aptartos VSAT vykdomos reformos, tarnybos organizavimo problemos tam tikruose padaliniuose bei jų sprendimo būdai.
Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovai VSAT vadui Renatui Požėlai pažadėjo palaikymą LR institucijose, siekiant gauti didesnį finansavimą VSAT, kad būtų didinami VSAT dirbančių pareigūnų ir karjeros valstybės tarnautojų atlyginimai bei gerinamos darbo sąlygos.

administrator