Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga rudenį narius pakvies į mokymus

  • 0 Comments
  • 1789 Views

Rugpjūčio 29 d. vyko Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos tarybos posėdis. Jame dalyvavo profesinės sąjungos pirmininkas Rimantas Liepa, pavaduotojai Žygimantas Kalpokas ir Jolita Večkienė, tarybos nariai Jovita Žymantienė ir Marius Bojarūnas.

Posėdyje pristatyta profesinės sąjungos finansinė ataskaita, narių skaičius. Nuspręsta jau spalio mėnesį profesinės sąjungos nariams surengti dviejų dienų mokymus bei konferenciją. Jų metu ketinama narius supažindinti su Nacionaline kolektyvine ir  VSAT šakos kolektyvine sutartimis.

Detalesnė mokymų programa šiuo metu yra ruošiama. Valstybės sienos apsaugos tarnybai ir profesinės sąjungos nariams ji bus pateikta rugsėjo mėnesį.

Pažymėtina, kad mokymai ir konferencija bus surengti vadovaujantis VSAT šakos kolektyvinės sutarties VII sk. 64 str., o tai reiškia, jog juose dalyvavusiems profesinės sąjungos nariams už šias dvi dienas bus mokamas nustatytas darbo užmokestis. VSAT šakos kolektyvinė sutartis čia.

Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos tarybos posėdyje priimti sprendimai dėl profesinės sąjungos narystės bei lengvatų įvairioms paslaugoms nariams teikimo plėtimo strategijos, pasidalinta atsakomybių sritimis ir darbais.

Taryba dėkoja nariams už suteiktą paramą ir pasitikėjimą, siekiant įgyvendinti Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos tikslus.

administrator