Paneigimas dėl straipsnio „Pareigūno užpuolimas Kriminalinės žvalgybos nesudomino“

  • 0 Comments
  • 1231 Views

Interneto svetainė www.profsajungos.eu 2019 m. gruodžio 23 d. paskelbė straipsnį „Pareigūno užpuolimas Kriminalinės žvalgybos nesudomino“.

Vykdydami Kalėjimų departamento reikalavimą, šiuo pranešimu paneigiame paskelbtą tikrovės neatitinkančią informaciją:

              „Kaip dera, po įvykio tuoj pat informuotas Kalėjimo departamento budėtojas, Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos 3-ojo Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininko pavaduotojas Giedrius Vaikšnys.

Nors pareigūnai tikėjosi greito Kriminalinės žvalgybos reagavimo į neeilinį įvykį, ši tarnyba apsiribojo tik skambučiu situacijai išsiaiškinti, o į įvykio vietą atvyko kitos dienos ryte.

Ne tik šį kartą, bet ir kitų ne kasdieninių įvykių metu Kriminalinės žvalgybos 3-ojo skyriaus viršininko pavaduotojas nesiteikia skubiai reaguoti į įvykį. Reagavimas kitą dieną ar dar vėliau,  po reorganizacijos tapo įprasta praktika. Mums tai nesuprantama. Matydami tokią situaciją, Kriminalinės žvalgybos „vadukų“ atsainų požiūrį į sudėtingas situacijas, negalime tylėti ir manome, kad Kalėjimų departamento direktorius turėtų įvertinti situaciją ir svarstyti Kriminalinės žvalgybos padalinio veiklos efektyvumą bei vadovų tinkamumą eiti užimamas pareigas.

Šiandien to nebėra, jie tapo karaliukais, kurie nepajudinami. Atvažiuoja ne tada, kai reikia, o kada nori. Situacija darosi nevaldoma, o pareigūnai jaučiasi nebesaugūs“

Informuojame, kad ši informacija neatitinka tikrovės, kadangi jokia kompetentinga institucija vadovaujantis teisės aktais nėra pripažinusi ar nustačiusi Giedriaus Vaikšnio, kitų kriminalinės žvalgybos pareigūnų ar Kalėjimų departamento veiksmų neteisėtumą (neteisėtą neveikimą).“

 

administrator