Prašome padėti nuo gaisro nukentėjusio policijos pareigūno šeimai

  • 0 Comments
  • 535 Views

Ukmergės policijos komisariate ketverius metus dirbantis 23 metų Justas Armackas paskutiniąją šių metų vasario dieną, kartu su savo šeima: mama, tėčiu ir trimis nepilnamečiais broliu (14 m.) bei seserimis (12 m. ir 16 m.) liko be namų. Jų namus Širvintų rajone pasiglemžė vasario 28-osios naktį, apie 1.30 val., dėl dūmtraukio gedimo kilęs gaisras.

„Nėra didesnio turto už gyvybę“, – sako Justas, besidžiaugiantis, kad šeimai pavyko išsigelbėti iš liepsnų ir niekas rimčiau nukentėjo, tačiau pripažįsta, kad namų praradimas stipriai sukrėtė. Juk nebeliko brangių atsiminimų, mielų daiktų, neliko beveik nieko…Laikinai šeima prisiglaudė nedideliame močiutės name Širvintų rajone.

Į pagalbą, dovanodami šeimai būtiniausių daiktų, drabužių, suskubo kaimynai, bendradarbiai, pažįstami ir visai nepažįstami žmonės. Dabar didžiausia šeimos svajonė – savi namai.

„Negali sėdėti ir liūdėti, kad nutiko nelaimė, turi galvoti, ką darysi toliau, kaip gyvensi“, – svarsto Justas.

Pasak policijos patruliu dirbančio Justo, dabar didžiausia svajonė – namai. Tačiau santaupų, viską gaisre praradusi šeima, reikalingų namui įsigyti ar atstatyti naują, neturi. Ir supranta, kad nors ir labai nejauku prašyti pagalbos, be gerų žmonių savų namų dar ilgai negalės turėti.

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Jagminas sakė, jog profesinė sąjunga prisidės ir skirs paramą dėl gaisro namų netekusiam pareigūnui.

VAITĮPS pirmininkas taip pat pakvietė visus žmones: „Padėkime kas kiek galime  jaunam pareigūnui, jo šeimai, likusiems be namų dėl gaisro”.

Kviečiame visus, kas galite padėti Ukmergės policijos pareigūnui Justui Armackui, aukojant pinigus:

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos sąskaita

LT305016200014000663 Pareigūnų kredito unija

paskirties langelyje rašykite : „parama Justui Armackui“.

Visi surinkti pinigai bus skirti Justui Armackui.

Būtinai informuosime apie tai, kaip pavyko išpildyti policijos pareigūno svajonę vėl turėti namus ir apie Jūsų visų gerumą bei surinktą lėšų sumą.

Dėkojame kiekvienam prisidedančiam!

 

 

administrator