Profesinė sąjunga pradėjo susitikimų su darbuotojais maratoną

  • 0 Comments
  • 1455 Views

Praėjusią savaitę „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos atstovai lankėsi filialuose Šiauliuose, Mažeikiuose, Telšiuose, kur susitiko su čia dirbančiais žmonėmis.

Profesinės sąjungos pirmininkas  papasakojo apie  2022 metų siekius ir tikslus, įmonės statuso perspektyvas bei ko gali darbuotojai tikėtis ateityje, tuščią generalinio direktoriaus kėdę ir kt. Taip pat kalbėta apie įmonės darbuotojų atlyginimus, kurie daug metų neaugo, todėl iškilo būtinybė tartis su darbdaviu, jog  bent jau 10 procentų darbo užmokestis didėtų.

Lankantis filialuose darbuotojai buvo raginami išsirinkti savo atstovus, kurie padėtų dar greičiau ir sklandžiau komunikuoti su profsąjunga, identifikuoti problemas, o klausimai spręstųsi greičiau. Kai kuriuose filialuose atstovų kandidatūros tik aptartos, atstovą išsirinkti pavyko Mažeikiuose bei Telšiuose.

Profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys informavo, jog Mažeikių filiale profesinės sąjungos narių skaičius po šio vizito reikšmingai padidėjo, o tai reiškia, kad visi jame dirbantys darbuotojai yra profesinės sąjungos nariai.   

Pasak VĮ „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko, susitikimai buvo labai naudingi, nes pavyko pasikalbėti, išsiaiškinti darbuotojų rūpesčius, abejones, pasikalbėti apie perspektyvas ir lūkesčius.  

„Visada norisi žinoti, o kaip gi mūsų žmonės gyvena, nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje jie būtų. Todėl džiaugiamės atsiradusia galimybe susitikti ir pasikalbėti“, – sakė E.Plokštys.

Artimiausi susitikimai su įmonės darbuotojais filialuose numatyti:

Š.m. gruodžio 8 d. – Tauragėje ir Klaipėdoje.

administrator